W pałacu Buckingham żałoba. Królowa Elżbieta II długo nie pozbiera się po tej stracie

Królowa Elżbieta II w żałobie

Królowa Elżbieta II w żałobie

Zdechł ostatni pies królowej Elżbiety II

W pałacu Buckingham panuje obecnie cisza i smutek, a stan ten utrzymuje się od kilku dni. Królowa Elżbieta II podobno nie rozmawia z nikim i przesiaduje jedynie w swoim gabinecie. Dlaczego? Do mediów dotarła smutna wiadomość – jej ukochany pies Whisper, ostatni posiadany przez monarchinię corgi, zmarł kilka dni temu po 12 latach życia.

Monarchini adoptowała „przyjaznego koleżkę” po śmierci jego właściciela, Billa Fenwicka, który przez lata był właścicielem psa oraz strażnikiem w jednej z posiadłości należących do królowej. Fenwick odszedł w 2016 roku i od tamtej pory Whisper prowadził królewskie życie na salonach pałacu Buckingham i zamku Windsor, a czasem nawet słynnego Balmoral. Niestety, w ostatnich miesiącach stan jego zdrowia zaczął się pogarszać i nikt nie potrafił odpowiedzieć królowej dlaczego tak się dzieje.

Jak donosi Daily Mail, królowa Elżbieta II jest zdewastowana:

Przez ostatnie dwa lata jej relacja z Whisperem stała się bardzo niezwykła. Był jej oddany i dreptał za nią z pokoju do pokoju w pałacu Buckingham – wyjawia informator

To nie jest pierwsza strata królowej w ciągu minionych kilku miesięcy. Wcześniej w tym roku monarchini musiała uśpić innego corgiego, Willow, który od dawna walczył z rakiem i przegrał walkę z chorobą. To dla Elżbiety II ogromny cios, ale nikogo to nie zaskakuje. Królowa słynęła niegdyś z hodowli tych wyjątkowych psów i do każdego z nich była niezwykle przywiązana.

Królowa Elżbieta II trzyma w gabinecie wiele zdjęć, ale nad kominkiem postawiła najbardziej wyjątkowe

Królowa Elżbieta II PRZYŁAPANA na zakupach w centrum handlowym! Co kupiła?

Sekretny list po śmierci księżnej Diany trafił do mediów! Królowa Elżbieta II ukrywała go przez dwie dekady!

 


Woskowa Rodzina królewska gotowa na ?wi?ta

Corgi dogs join wax figures of members of the Royal family in Madame Tussauds, London, wear their Christmas jumpers to raise awareness of Save the Children.

Królowa Elżbieta II opłakuje śmierć pupila

Królowa Elżbieta II opłakuje śmierć pupila

Elżbieta II po wielkanocnym nabożeństwie

Elżbieta II po wielkanocnym nabożeństwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×