Szukaj

Królowa Elżbieta II ma sztuczną rękę! Wstydliwy sekret ujawniła jej własna córka!

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II ma… sztuczną rękę! Wstydliwy sekret monarchini wyjawiła przez przypadek jej córka. Nawet nie spodziewała się, że wywoła w mediach takie poruszenie.

Królowa Elżbieta II ma nie tylko wiernych poddanych w Wielkiej Brytanii, ale także rzeszę fanów na całym świecie. Ta wiadomość może ich jednak zaszokować. Okazuje się bowiem, że królowa ma sekret, który dopiero teraz ujrzał światło dzienne. Monarchini dostała nietypowy prezent, za którego stworzenie odpowiedzialni są studenci z Australii. Co takiego wykombinowali?

Po co królowej Elżbiecie II sztuczna ręka?

Elżbieta dostała… sztuczną rękę, a właściwie drewnianą dłoń w rękawiczce osadzoną na kiju. Gdyby monarchini odpowiednio schowała się w pojeździe, może nią machać tak, by nikt się nie zorientował. Dzięki temu królowa oszczędzić może sobie pracy i odpocząć kiedy tylko tego potrzebuje.

Zagraniczne portale informują, że informację tę zdradziła księżniczka Anna, córka królowej. Jak na prezent zareagowała Elżbieta? Do tej pory jeszcze z niego nie skorzystała, ponieważ nie miała takiej potrzeby.

Podobno jednak docenia gest studentów, a sam model ją rozbawił. Ręka bardzo szybko stała się też jej jedną z ulubionych pamiątek.

Dodajmy, że od 2015 roku królowa Elżbieta II jest najdłużej panującym monarchą Wielkiej Brytanii. Tym samym pobiła rekord królowej Wiktorii, której jest praprawnuczką. Wynosił on dokładnie 63 lata, 7 miesięcy i 2 dni.

Zobacz: Księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie są znacznie grzeczniejsi niż na zdjęciach paparazzi. Urocze zdjęcie podbija sieć

Zobacz: Księżna Kate ma nową fryzurę. Nieźle zaszalała u fryzjera – tak jasnych włosów nie miała dawno!


Królowa Elżbieta II pije alkohol

Królowa Elżbieta II pije alkohol

Royal Ascot 2017

Royal Ascot 2017 ©David Parker/Daily Mail/Solo Syndication

Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II

Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×