Kris Jenner przeżyła płomienny romans. Zapłaciła kochankowi za milczenie. Szczegóły wypłynęły po wielu latach

Kris Jenner i Vera Wang lubią polski alkohol

Kris Jenner i Vera Wang lubią polski alkohol

Kris Jenner wiele lat temu miała przeżyć płomienny romans ze sporo młodszym sportowcem. Mężczyzna milczał przez wiele lat. Dopiero teraz prawda o ich relacji ujrzała światło dzienne.

Wydawać by się mogło, że rodzina Kardashianów nie ma już przed światem żadnych tajemnic. Przez 14 lat byli bohaterami reality show Z kamerą u Kardashianów, w którym pokazywali, jak wygląda ich codzienne życie. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że najsłynniejsi celebryci na świecie kończą nadawanie programu, co okazało się wielkim ciosem dla ich fanów.

Dzięki własnemu show stali się bardzo popularni, a na swoim nazwisku zbudowali imponujące imperium. Siostry Kardashian i ich przedsiębiorcza matka dorobiły się ogromnych majątków i własnych, doskonale prosperujących biznesów. Członkowie rodziny toną w ofertach współpracy.

Głową rodziny Kardashianów jest Kris Jenner. Była ona dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był znany amerykański prawnik Robert Kardashian, z którym doczekała się Kourtney, Khloe, Kim i Roberta. Para pobrała się w 1978 roku, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu.

Kris w 1991 roku podjęła decyzję o rozwodzie z Robertem i już w kwietniu tego samego roku ponownie wyszła za mąż. Jej drugi mąż, to dobrze znany widzom reality show olimpijczyk – Bruce Jenner (obecnie Caitlyn Jenner), z którym rozstała się w 2014 roku. Para ma dwie córki – Kendall i Kylie.

Prawda o romansie Kris Jenner ujrzała światło dzienne

Okazuje się, że bliskie relacje łączyły Kris nie tylko z Robertem i Bruce’em. Gwiazda podczas pierwszego małżeństwa miała wdać się w płomienny romans ze sporo młodszym od niej sportowcem. Radar Waterman rzekomo pojawił się w jej życiu, gdy miała 34 lata i była już matką czwórki dzieci. Wielkie zauroczenie miało trwać aż dwa lata i być przyczyną jej rozwodu z Kardashianem.

Mężczyzna miał podpisać umowę z Kris, która zobowiązywała go do milczenia w tej sprawie. Zerwanie kontraktu wiązałoby się dla niego z wielomilionowym odszkodowaniem, które musiałby wypłacić byłej kochance. Waterman przez wiele lat milczał na ten temat, lecz dopiero, gdy Kris opisała go w swojej autobiografii, nadając mu pseudonim Ryan i bagatelizując ich związek, postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

Osoby wtajemniczone w całą sprawę miały rozmawiać z autorkami najnowszej nieautoryzowanej biografii Kris zatytułowanej Dirty Sexy Money: The Unauthorized Biography of Kris Jenner. Zdradziły, jak bardzo miała zranić byłego kochanka:

Kris bawiła się uczuciami Watermana. Płakała i prosiła go, by podpisał dokumenty. Mówiła, że chce chronić wszystko, na co tak ciężko pracowała. Teraz biedak nigdy nie będzie mógł napisać pamiętnika o swoim życiu – którego Kris jest tylko ułamkiem, aczkolwiek znaczącym. To tylko pokazuje, jak bezwzględna jest Kris. Nigdy nie liczyła na to, że romans z Watermanem wyjdzie na jaw – mówi osoba znająca historię romansu w rozmowie z Radar Online.

Kto by się spodziewał, że po wielu latach dowiemy się o rodzinie Kardashianów jeszcze takich pikantnych szczegółów.


Kris Jenner i Robert Kardashian

Kris Jenner i Robert Kardashian

Kris Jenner – pierwszy ślub

Kris Jenner – pierwszy ślub

Kris Jenner – pierwszy ślub

Kris Jenner – pierwszy ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×