Kończy się reality-show Kardashianek, ale Kris Jenner już dostała ofertę z telewizji. Pójdzie w ślady Kim?

Kris Jenner

Kris Jenner

Z kamerą u Kardashianów się kończy. Co będą robić członkowie najsłynniejszej chyba rodziny na świecie? Kris Jenner już ma propozycję.

Kardashianowie zyskali olbrzymią popularność, występując w reality show Z kamerą u KardashianówSą chyba najbardziej rozpoznawalną rodziną na świecie. Jednak wszystko kiedyś się kończy, także ich program. Niedawno Kim Kardashian poinformowała, że rezygnuje z kręcenia kolejnych sezonów. Czym będą się zajmować? Kris Jenner już ma propozycję.

Jaką propozycję z telewizji otrzymała Kris Jenner?

Pierwszy sezon Z kamerą u Kardashianów wyemitowano w 2007 roku zaledwie kilka miesięcy po tym, gdy do sieci wyciekły słynne taśmy Kim z jej ówczesnym chłopakiem – było to najprawdopodobniej jedno z genialnych posunięć sprawczyni całego zamieszania, Kris Jenner. Potem przez kilkanaście lat towarzyszyły im kamery. Widzowie byli świadkami tego, jak wszyscy stają się wielkimi gwiazdami i najbardziej wpływowymi osobami w show-biznesie. Rodzina pokazywała wszystko – od sukcesów po upadki. Na oczach świata ojciec sióstr – Bruce Jenner, pokazywał etapy zmiany płci, aż do czasu, kiedy stał się Caitlyn Jenner.

Byliśmy świadkami ślubów, rozwodów, narodzin dzieci, przeprowadzek, wielkich miłości, spektakularnych rozstań, wielkich rodzinnych dramatów, a także wielu sukcesów.

Obecnie fani zastanawiają się, gdzie zobaczą, Kris Jenner, nestorkę rodu, osobę, bez której nie byłoby Kardashianów w miejscu, gdzie się obecnie znajdują. Niektórzy sugerowali, żeby poszła w ślady swoich dzieci i zatańczyła w Tańcu z gwiazdami. Podobno rozważa propozycję, którą według ustaleń Heat już otrzymała, ale stawia twarde warunki.

Zabrałaby ze sobą całą puliczność rodzinnego reality-show. Producenci DWTS wiedzą, że albo teraz zatańczy albo nigdy. Są gotowi zapłacić rekordową stawkę, byle Kris się zgodziła – donosi informator gazety plotkarskiej.

We wtorkowym odcinku podcastu Pretty Messed Up z Cheryl Burke i AJ McLean, Jenner powiedziała, że będzie potrzebowała bardzo długiego okresu treningowego przed sezonem. W ten sposób nawiązała do medialnych rewelacji.

Wiesz, bardzo bym chciała, gdybyśmy ty i ja mogli ćwiczyć przez około trzy lata, opanowałabym wszystkie tańce, a potem moglibyśmy po prostu się tam pojawić – powiedziała. – Naucz mnie wszystkich tańców, to ja w to wchodzę.

Jest bardzo mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek otrzymała tak wielkie fory, ale gdyby jednak producenci się zdecydowali na taki krok, oznaczałoby to, że trzeci raz ktoś z klanu Kardashianów pojawi się w show.

Przypomnijmy. W 2008 roku Kim Kardashian była uczestniczką siódmego sezonu Tańca z gwiazdami. Niestety, rumba z profesjonalnym partnerem Markiem Ballasem doprowadziła do jej eliminacji już w trzecim odcinku programu. Trzy lata później zatańczył jeszcze Rob Kardashian – dołączył do sezonu 13. i był w parze z Cheryl Burke. Zajął drugie miejsce i został uznany za objawienie show – zrobił największy postęp.


Kim Kardashian i Kris Jenner w 2018 MTV Movie oraz TV Awards w Barker Hangar w Santa Monica w Kalifornii

Kim Kardashian i Kris Jenner w 2018 MTV Movie oraz TV Awards w Barker Hangar w Santa Monica w Kalifornii

People's Choice Awards 2019 - Kris Jenner

People's Choice Awards 2019 - Kris Jenner

Kris Jenner, kreacja: Tommy Hilfiger – MET Gala 2018

Kris Jenner, kreacja: Tommy Hilfiger – MET Gala 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×