Szukaj

Meghan Markle w tarapatach! Brytyjczycy wytropili wielką wpadkę księżnej podczas chrzcin synka! Jest gorąco, bo temat dotyczy księżnej Diany!

Meghan Markle ostatnio zwolniła nianię swojego synka, która nie spełniała jej oczekiwań. Tym razem podobny los czeka prawdopodobnie osobę obsługującą internetowy oficjalny profil książęcej pary. Taki błąd nie powinien się zdarzyć.
Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Meghan Markle od samego początku wzbudza wśród Brytyjczyków skrajne emocje. Niektórzy fani rodziny królewskiej pokochali nową księżną, inni natomiast nigdy jej nie polubią. Meghan wprowadza własne zasady na dworze królewskim, łamie protokół, nie przestrzega tradycji królewskich. Takie zachowanie nie jest mile widziane również przez samą królową Elżbietę, która podobno wielokrotnie poruszała ten temat w rodzinnym gronie. Media zagraniczne sugerują, że Meghan jest zapalnikiem sporów w rodzinie królewskiej, przez nią powstały rodzinne zwady, których nigdy wcześniej nie było.

Jakby tego było mało, Meghan zaliczyła również dwie wielki wpadki internetowe, które wywołały sporo zamieszania w brytyjskich mediach. Ostatnia miała miejsce w dniu chrztu synka Meghan Markle i księcia Harry’ego. Uroczystość odbyła się w najbliższym gronie w Windsorze. Wśród zaproszonych gości w prywatnej kaplicy, oprócz członków rodziny królewskiej pojawiły się także dwie siostry księżnej Diany – Lady Jane Fellowes i Lady Sarah McCorquodale. Na oficjalnym Instagramie książęcej pary pojawiło się zdjęcie grupowe z uroczystości. Niestety osoba obsługująca profil Meghan Markle popełniła wielki błąd w podpisie fotki.

Podpis informował, że na zdjęciu od lewej strony widzimy Lady Sarah McCorquodale oraz Lady Jane Fellowes, a w rzeczywistości siostry księżnej Diany stały odwrotnie, błędny podpis długo wisiał w mediach społecznościowych. Taką pomyłkę natychmiast wyłapali fani księżnej Diany, komentując w sieci, że to już druga taka wielka wpadka Meghan Markle.

Fani pamiętają, że po narodzinach małego hrabiego, na stronie rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie z zaskakującym podpisem.

 Archie Harrison Mountbatten-Windsor urodził się o 5:26 w poniedziałek, 6 maja. Jest pierwszym dzieckiem Księcia i Księżnej Cambridge i siódmym w kolejce do tronu – brzmiał podpis.

 To kolejna wielka wpadka Meghan.

 

Będzie żenada roku? Wściekła jak osa Meghan Markle rozpętała burzę na Wimbledonie! Interweniowała ochrona

Meghan Markle z dzieckiem przyłapani przez paparazzi! Pierwsze takie zdjęcia Archiego!

Agnieszce Sienkiewicz w ciąży daleko do Meghan Markle. Tuż przed porodem wygląda jak… Chyba trochę przesadziła z tym porówaniem


Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×