Maffashion i Sebastian Fabijański przygarnęli pod dach parę artystów: „Mieszkaliśmy sobie razem dwa tygodnie, potem się okazało dwa miesiące”

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion opowiedziała niecodzienną historię. Znani znajomi Sebastiana Fabijańskiego mieli wprowadzić się na dwa tygodnie. Zostali jednak na rok. Jak do tego doszło?

Maffashion swoją działalność internetową rozpoczęła w 2009 roku. Blog przyniósł jej ogromną popularność i stabilną pozycję w show-biznesie. Z biegiem lat Julia rozwijała coraz bardziej swoje social media. Nadszedł również czas, kiedy zdecydowała się założyć własną markę odzieżową. Działalność firmy Staff by Maff zakończyła w 2015 roku:

Co do Staff by Maff – nie bardzo chce aż tak uzewnętrzniać pewne sprawy. Nie było konfliktu, nie było problemów… Zwyczajnie dorosłam do pewnych wniosków i decyzji. Będzie czas na coś innego – napisała na swoim Facebooku.

Słowa dotrzymała, ponieważ w 2020 roku wspólnie z projektantką Laną Nguyen otworzyła nowy brand. Eppram radzi sobie świetnie i zdobywa uznanie na całym świecie. Jakiś czas temu nawet Kourtney Kardashian pokusiła się o marynarkę z sygnowanym logo Maffashion. To zdecydowanie przyczyniło się do wzrostu popularności marki, zwłaszcza w tak trudnym czasie pandemii koronawirusa.

W niedawnym wywiadzie dla Oświeconych Hedonistów Agnieszka Woźniak-Starak zapytała Maffashion o to, jak wspomina pierwszy lockdown:

Mam dziwną historią związaną z pandemią. Pierwszy lockdown, który miał trwać dwa tygodnie, to Sebastian kręcił swój pierwszy teledysk. Miał grupę znajomych, którzy z nim ten teledysk robili. Pisali ze sobą na komunikatorze. Kiedy ogłosili lockdown, to Sebastian i ja stwierdziliśmy, że może jego kolega wprowadzi się do nas ze swoją dziewczyną. Będzie nam raźniej przez te dwa tygodnie. „Planszówki, party, wiedza to potęga, będziemy razem gotować, będzie ekstra” – wspomina.

Jak się okazuje, z dwóch tygodni zrobił się… rok:

Mieszkaliśmy sobie razem dwa tygodnie, potem się okazało dwa miesiące. Oni jeszcze musieli zrezygnować z mieszkania, które wynajmowali, bo nie mieli możliwości szukania, bo było to utrudnione i skomplikowane przez te strefy. Mieszkaliśmy ze sobą prawie rok.

No cóż, niektórzy zyskali wtedy nowe hobby, a Kuczyńska – nowych przyjaciół.

 


Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y

Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×