Szukaj

Kogel-mogel 3. Aleksandra Hamkało zdradziła, co wydarzy się w filmie!

Kogel-mogel 3. Aleksandra Hamkało zdradza co dalej z Piotrusiem

Misz masz, czyli Kogel-mogel 3 to z pewnością jedna z bardziej wyczekiwanych filmowych produkcji, która na ekranach kin pojawi się wiosną 2019 roku. Ekipa filmowa na planie działa więc w pocie czoła, by jak najlepiej odtworzyć wizję scenariusza napisanego przez Ilonę Łepkowską.

Im mniej czasu pozostało do premiery, tym na światło dziennie wychodzi coraz to więcej nowych informacji. Co ujawniono tym razem?

Od jakiegoś czasu krążą plotki, że Aleksandra Hamkało wcieli się w rolę Agnieszki Wolańskiej, czyli córki państwa Wolańskich, a jednocześnie będzie siostrą Piotrusia. Okazuje się, że to prawda. Aktorka tę wiadomość potwierdziła w rozmowie z portalem Party.pl.

Bohaterka Aleksandry wyruszy w podróż życia z tatą, a także przeżyje kilka starć z mamą. Hamkało zdradziła także, że jej filmowy brat wygodnie się ulokował i bogato się ożenił, żyjąc jak pączek w maśle. Dla fanów Piotrusia mamy jednak smutną wiadomość – mężczyzna na ekranie nie pojawi się zbyt długo:

Piotruś pojawia się w filmie, ale nie jest to za bardzo rozbudowana rola, raczej taki epizod – przyznała aktorka.

Dodajmy, że Kogel-mogel to kultowy polski film, którego pierwsza część stała wyemitowana w 1988 roku, a jej reżyserią zajął się Roman Załuski. Przedstawia ona historię Kasi, która ratując się przed niechcianym małżeństwem, ucieka do Warszawy. Wówczas zostaje opiekunką Piotrusia, rozpieszczonego syna państwa Wolańskich.

Film doczekał się kolejnej części pt. Galimatias, czyli Kogel-mogel II. Najnowsza część zostanie przeniesiona do czasów współczesnych, a obok znanych i lubianych bohaterów, pojawią się nowe postacie.

Wybierzecie się do kina?

 

 

Oto największa metamorfoza w „Kogel Mogel 3”! Nawet Kasia Solska nie przeszła tak konkretnej zmiany

Fani zacierają ręce! Słodki sekret Anny Muchy wyszedł na jaw!

Ale zmiana! Nie poznacie Kasi Solskiej w „Kogel Mogel 3”! Jest pierwsze zdjęcie z planu!


Nikodem Rozbicki wystąpi w filmie

Nikodem Rozbicki wystąpi w filmie "Kogel-Mogel"

Kasia Solska (Grażyna Błęcka-Kolska) w Kogel Mogel 20 lat temu

Kasia Solska (Grażyna Błęcka-Kolska) w Kogel Mogel 20 lat temu

Kasia Solska, czyli Grażyna Błęcka-Kolska w Kogel Mogel 3

Kasia Solska, czyli Grażyna Błęcka-Kolska w Kogel Mogel 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×