Polsat zatrudnił siostrzenicę Mateusza Morawieckiego! O pięknej Klarze za chwilę usłyszy cała Polska. W tle wielkie pieniądze

Mateusz Morawiecki i Klara Williams

Mateusz Morawiecki i Klara Williams

Siostrzenica Mateusza Morawieckiego bierze udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, emitowanym na antenie Polsatu. Jeden z tabloidów ujawnia, co jej rodzina myśli o tym pomyśle.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który mimo upływu lat, wciąż cieszy się sporą sympatią wśród oglądających. Widzowie z zainteresowaniem śledzą zmagania znanych osób, które wcielają się w lubiane gwiazdy. Wiadomo, że w 15. edycji, która zadebiutuje na antenie w najbliższy piątek, pojawi się dwóch nowych jurorów. Do grona oceniających dołączyli bowiem Gromee i Michał Wiśniewski.

Siostrzenica Mateusza Morawieckiego, Klara Williams, w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W nowej edycji do walki o zwycięstwo stanie ośmioro utalentowanych uczestników. W grę wchodzą wielkie pieniądze. Zwycięzca może zdecydować, na jaki cel charytatywny przeznaczy 100 tys. złotych. W nowym sezonie pojawi się m.in. Klara Williams. Na co dzień grywa w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Co jakiś czas pojawia się w Narodowym Teatrze Starym w Krakowie.

Klara, oprócz na scenie, występuje też przed kamerami. Niedawno dołączyła do obsady serialu Polsatu Pierwsza miłość. Na swoim koncie ma też udział w takich produkcjach jak m.in. Sługi Boże oraz Jak pokochałam gangstera. O ile jej zawodowe dokonania nie są tajemnicą, o tyle bardzo mało wiadomo na temat życia prywatnego.

Super Express donosi, że Klara Williams jest córką siostry premiera RP Anny Morawieckiej i jej ukochanego Jarosława Brody. Ma siostrę Helenę oraz brata Franciszka, który co jakiś czas wypowiada się publicznie i krytykuje działalność Prawa i Sprawiedliwości. W przeciwieństwie do brata aktorka trzyma się z daleka od polityki.

Osoba z otoczenia rodziny Morawieckich donosi, że bliscy bardzo mocno trzymają kciuki za Klarę, chociaż nie wszyscy chcą się na ten temat wypowiadać:

Wszyscy w klanie Morawieckich wspierają Klarę, choć nie wszyscy chcą i mogą o tym głośno mówić. Nikt nie chce, żeby w jakikolwiek sposób była ona utożsamiana z działalnością pozakulturową. Klara idzie swoją drogą, a ma do tego najśmielsze prawo! Wszyscy kibicujemy Klarze, żeby w programie zaszła jak najdalej i żeby spełniała się życiowo – zdradza informator tabloidu.

O tym, jak Klara Williams poradzi sobie w programie przekonamy się za jakiś czas.


Klara Williams

Klara Williams

Klara Williams

Klara Williams

Klara Williams

Klara Williams

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×