NewsyPolsat ujawnił największą gwiazdę "TTBZ"! To ona zawalczy o Złotą Maskę

Polsat ujawnił największą gwiazdę "TTBZ"! To ona zawalczy o Złotą Maskę

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Aneta Błaszczak

14.01.2022 07:40, aktual.: 14.01.2022 15:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w marcu Polsat wyemituje premierowe odcinki nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiadomo, że o główną nagrodę, tj. 100 tys. zł na wybrany cel charytatywny i Złotą Maskę, zawalczy m.in. Karolina Pisarek. Finalistka Top Model dotychczas nie miała okazji zaprezentowania swojego talentu wokalnego. Popularne show może okazać się trampoliną do kariery muzycznej gwiazdy modelingu.

Kto jeszcze wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15? Dziś dziennik Fakt ujawnił kolejne nazwisko. Z publikacji gazety dowiadujemy się, że chodzi o "największą gwiazdę wiosennej odsłony programu".

Kto w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 (wiosna 2022)?

Jak udało się dowiedzieć tabloidowi, w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystąpi Anna Jurksztowicz. Piosenkarka z estradą związana jest od kilku dekad. Ma na swoim koncie mnóstwo przebojów i dorobiła się rzeszy fanów. To ona wykonuje piosenki przewodnie z seriali Na dobre i na złe, Ranczo czy Matki, żony i kochanki. Jurksztowicz była też pierwszą kandydatką do zaśpiewania Dumnki na dwa serca, którą ostatecznie oddała Edycie Górniak.

Anna ma taki talent, że w programie Polsatu nie wyobrażano sobie, by nie mieć jej w jej kręgu uczestników - zdradza tabloidowi osoba z produkcji.

Udział Anny w programie Polsatu z pewnością przyciągnie przed telewizory spore grono widzów. Jej wieloletnie doświadczenie i wykształcenie muzyczne zwiastują wysokiej jakości występy. Jak Jurksztowicz poradzi sobie w rolach tuz estrady? W kogo się wcieli i czy dotrze do wielkiego finału? Odpowiedź na to pytanie poznamy w trakcie emisji show.

Anna Jurksztowicz
Anna Jurksztowicz
Anna Jurksztowicz
Anna Jurksztowicz
Anna Jurksztowicz - Spotkanie autorskie "Saga niewoli"
Anna Jurksztowicz - Spotkanie autorskie "Saga niewoli"
Anna Jurksztowicz
Anna Jurksztowicz
Anna Jurksztowicz – Opole 2020
Anna Jurksztowicz – Opole 2020
Anna Jurksztowicz - Opole 2021
Anna Jurksztowicz - Opole 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także