Małgorzata Ohme pokazała piękną córkę! Dobrze zapamiętajcie jej twarz, bo za chwilę usłyszy o niej cała Polska!

Małgorzata Ohme - z córką

Małgorzata Ohme - z córką

Małgorzata Ohme jest praktykującym psychologiem. Działa na rzecz hospicjów i osieroconych dzieci. Znamy ją, między innymi, z telewizji śniadaniowej, a także jest współprowadzącą nowego Big Brothera. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z córką. Zobacz, jak wygląda Klara Ohme.

Małgorzata Ohme, oprócz aktywności zawodowej na płaszczyźnie psychologii, zajmuje się dziennikarstwem.  Współpracuje m.in. z telewizją, a także działa prężnie w Internecie, gdzie prowadzi cykl Oczami matki. Była redaktorką naczelną magazynu dla rodziców Gaga oraz serwisu Mamadu.plWspólnie z przyjaciółką Kingą Rusin wydała książkę Co z tym życiem? Prowadzi też kobiecy portal ohme.pl.

Kiedy po jedenastu latach stacja TVN 7 zdecydowała się reaktywować format Big Brothernatychmiast pojawiły się spekulacje, kto będzie prowadził program. Głównymi gospodarzami zostali: Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak. W ekipie znaleźli się też Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Udział w programie przyniósł Małgosi nie tylko dodatkowe źródło dochodu, ale także jeszcze większą rozpoznawalność. Fani zaczęli interesować się jej życiem prywatnym – w tym m.in. córką pani psycholog. Ohmne, chociaż bardzo chroni swojego życia, co jakiś czas w sieci publikuje ważne wydarzenia ze swojego życia.

Na Instagramie regularnie chwali się m.in. córką, Klarą, która jest owocem jej małżeństwa z profesorem psychologii Rafałem Ohme. Klara ma 11 lat i jest fanką hippiki. Uczęszcza do KJ Podkowa Leśna. Jej Instagram to zbiór zdjęć z treningów konnych. Młoda dama świetnie radzi sobie w siodle. Jest też bardzo ładną dziewczynką, internauci zauważyli jej ogromne podobieństwo do ojca.

Wróżymy jej rychłą karierę w mediach.

 

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała córkę! Ależ ona jest podobna do ojca!

Zobacz: Małgorzata Ohme przekręciła nazwisko Agnieszki Woźniak-Starak! W programie na żywo zrobiło się bardzo niezręcznie

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze wygląda jak Małgorzata Ohme? Internauci dostrzegli spore podobieństwo


Gosia Ohme z Klarą

Gosia Ohme z Klarą

Klara Ohme i jej pasja

Klara Ohme i jej pasja

Klara Ohme na Kaziku

Klara Ohme na Kaziku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×