Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Kinga Rusin przyznała się do kilku błędów: „Nie da się już go nadrobić; nie wykorzystałam tego dobrze”

Kinga Rusin o Tańcu z gwiazdami


Kinga Rusin o Tańcu z gwiazdami w wywiadzie dla Gali

Kinga Rusin udzieliła magazynowi Gala obszernego wywiadu, który zilustrowany jest oczywiście sesją. Gwiazda opowiedziała nie tylko o związku, czy córkach, ale też o…Tańcu z gwiazdami i swojej popularności.

Po udziale w Tańcu z gwiazdami rzeczywiście ta popularność wzrosła, ale nie do końca dobrze to wykorzystałam. Weszłam do wanny z ciepłą wodą i tak sobie w niej zadowolona leżałam, aż woda zrobiła się chłodna.

Gwiazda dała do zrozumienia, że nie do końca zadowolona jest z tego, jak wykorzystała swój udział w programie. Na pewno teraz postąpiłaby zupełnie inaczej.

Teraz uważam, że to był błąd i szkoda, że nie da się go już nadrobić. Myślę, że można było z tą popularnością więcej dobrych rzeczy zrobić. A z drugiej strony przyglądając się naszemu show-biznesowi, dochodzę do wniosku, że bardzo niebezpieczne jest zdobycie popularności z dnia na dzień.

Na szczęście kariera dziennikarki poszła w dobrym kierunku. Jest prowadzącą Dzień dobry TVN, ma własną markę kosmetyków, ostatnio wydała też Eko Poradnik. Czego chcieć więcej? Kinga na pewno zawodowo jest spełnioną kobietą.

Zobacz: Kinga Rusin po raz pierwszy tak szczerze o związku z Markiem Kujawą „Długo czekałam na taką miłość”

Kinga Rusin o Tańcu z gwiazdami

Kinga Rusin o Tańcu z gwiazdami

Kinga Rusin w Tańcu z gwiazdami

Kinga Rusin w Tańcu z gwiazdami

Kupisz książkę Kingi Rusin?Komentarzy: 2


Gość | 1 listopada 2016, 21:02

zgadzam się, kinga nie jest moją idolką ale nie da sie ukryć, że dużo osiągnęła sama i poradziła sobie op tym jak lis ją zostawił, jest inteligentna i ambitna a hanka pamietam jak mówiła, interesuje ją tylko ambitne dziennikarstwo, info itp. a teraz co skamle u miszczaka żeby jakiś ochłap jej rzucił, azja ekspress, kulinaria, niedługo będzie show jestem jaka jestem……. nie dorasta kindze do pięt


Gość | 31 października 2016, 16:37

A hanka za nią jak cień.Najpiewr męża zabrała,teraz pcha się do ,a właściwie wepchała się do TWN.Zabiera jej albo próbuje kumplować się z ludżmi-kumplami Kingi.No strasznie żałosna ta Hanka.50-tka na karku a nie ma swojego życia tylko żyje Kingi życiem-żałosna.


Dodaj komentarz
×