Co z tym rozwodem?! Kim Kardashian najnowszym postem na Instagramie nieźle namieszała. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał

Kim Kardashian - życzenia urodzinowe

Kim Kardashian - życzenia urodzinowe

Kim Kardashian nieźle namieszała postem na Instagramie. Co w końcu z tym rozwodem z Kanye Westem? Zobaczcie, co napisała.

Kim Kardashian i Kanye West pobrali się w 2014 roku podczas spektakularnego przyjęcia, które było szeroko komentowane w tabloidach na całym świecie. Zakochani umiejętnie podkręcali zainteresowanie prasy, bo dobrze wiedzieli, że ich ślub, to doskonały produkt, który można sprzedać za miliony dolarów. Zgodzili się m.in. pozować do sesji, z której zdjęcia pojawiły się na łamach amerykańskiego Vogue’a. 

Kardashian i West doczekali się czworga dzieci: North, Sainta, Chicago oraz Psalma. Chociaż wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zakłócić ich szczęścia, w połowie lutego roku tego Kim złożyła pozew o rozwód. Osoba z otoczenia gwiazdy donosi, że próbowała ratować relację, ale w pewnym momencie odpuściła:

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator magazynu E!.

Najsłynniejsza celebrytka świata nie ukrywa, że rozwód traktuje jako porażkę, bo Kanye, mimo że nie sprawdził się jako jej mąż, to jest świetnym ojcem.

Czuję się, jak pie…ona porażka, bo to już moje trzecie małżeństwo. Tak, czuję się jak pie…ona frajerka. Nawet nie wierzę w to, że jestem w stanie być jeszcze szczęśliwa. Nie ma o czym mówić. Nie mogę wiecznie z tym walczyć – mówiła w KUWK rozżalona.

Kiedy jednak nadszedł dzień urodzin Westa, Kardashianka nieźle namieszała swoim postem na Instagramie.

Kim Kardashian składa życzenia urodzinowe Kanye Westowi. Co napisała?

Kanye West 8 czerwca skończył 44 lata. Kim postanowiła uczcić ten ważny dzień wpisem na Instagramie. Opublikowała słodkie zdjęcie rodzinne i podpisała post słowami, które zadają kłam wszystkim doniesieniom na temat rozwodu małżonków.

Wszystkiego najlepszego! Kocham cię na wieczność.

Pod postem zaczęły mnożyć się życzenia, a wśród nich komentarze, które wyraźnie wskazują, że fani chętnie widzieliby Kim i Kanye razem, znowu szczęśliwych:

  • Wszystkiego najlepszego!
  • Jaka piękna rodzina… Może jednak znowu razem?
  • Chce znowu widzieć Kimye!
  • To mnie tak zasmuca…

Jak myślicie? Jest jeszcze szansa, że małżonkowie się pojednają?


Kim Kardashian - życzenia urodzinowe

Kim Kardashian - życzenia urodzinowe

Kim Kardashian o kłótni z Kanye Westem

Kim Kardashian o kłótni z Kanye Westem

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×