Kim Kardashian gorzko podsumowuje swoje małżeństwo. Zdradziła, dlaczego Kanye West nie był dobrym mężem

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian gorzko podsumowała swoje małżeństwo. Ujawniła, dlaczego Kanye West nie był dla niej dobrym mężem. Zdobyła się na bardzo szczere słowa.

Kim KardashianKanye West pobrali się w 2014 roku. Przez wiele lat tworzyli zgrany duet i wydawało się, że stworzyli szczęśliwą rodzinę. Doczekali się czworga dzieci: NorthSaintaChicago oraz Psalma. Chociaż można było odnieść wrażenie, że nic nie jest w stanie zakłócić ich sielanki, w połowie lutego celebrytka złożyła pozew o rozwód. Osoba z jej otoczenia ujawniła, że gwiazda próbowała ratować tę relację. W pewnym momencie się jednak poddała:

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator magazynu E!.

Kim Kardashian ujawniła, dlaczego Kanye West nie jest dla niej dobrym mężem

W 2021 roku nie tylko dobiega końca trzecie małżeństwo Kim Kardashian, ale także kończy się reality show Z kamerą u Kardashianów. Celebrytka w jednym z ostatnich odcinków ujawniła, że nie jest właściwą partnerką dla rapera. Powiedziała, że ta świadomość bardzo wpływa na jej samopoczucie:

Czuję się, jak pie…ona porażka, bo to już moje trzecie małżeństwo. Tak, czuję się jak pie…ona frajerka. Nawet nie wierzę w to, że jestem w stanie być jeszcze szczęśliwa. Nie ma o czym mówić. Nie mogę wiecznie z tym walczyć.

W kolejnym odcinku, który nagrano przed rozstaniem małżonków, wyemitowano rozmowę Kim z jej mamą, Kris Jenner. Celebrytka ujawniła, że będzie musiała skorzystać z pomocy specjalisty:

Idę do terapeuty. Pozwól mi popracować nad sobą i zobaczyć, w którym miejscu się znajduję. W wieku 40 lat uświadomiłam sobie, że chcę po prostu całkowitego szczęścia.

Kardashian zdradziła, że chociaż jest żoną, czuje się bardzo samotna w swoim związku. Ujawniła, dlaczego muzyk nie jest dla niej dobrym mężem:

Nie mam osoby, z którą mogłabym się dzielić moim szczęściem […]. Nigdy nie myślałam, że jestem samotna. Uważałam, że tak jak jest, jest  porządku. Mam dzieci, mój mąż przenosi się ze stanu do stanu. Przez długi czas mi to nie przeszkadzało. Gdy skończyłam jednak 40. rok życia, uświadomiłam sobie, że nie chcę męża, który żyje w innym stanie niż ja.

Kim Kardashian powiedziała, jak w jej ocenie wyglądałoby idealne małżeństwo. Chciałaby dzielić z partnerem codzienne życie, a nie tylko pojawiać się na ściankach:

Chcę kogoś, z kim będę mogła wspólnie oglądać programy. Chcę kogoś, kto chce ze mną ćwiczy każdego dnia… Te małe sprawy są tym, których mi brakuje. Razem osiągamy wszelkie duże rzeczy. Mamy wszystko, co możesz sobie wyobrazić. […] Jestem wdzięczna za te doświadczenia. Myślę jednak, że jestem gotowa na te mniejsze wydarzenia, które moim zdaniem będą znacznie więcej znaczyły.

Celebrytka wierzy, że pewnego dnia będzie szczęśliwa:

Jestem odrętwiała, zmęczona, ale wiem, że pewnego dnia będę szczęśliwa. Nie doszłam tak daleko po to, by to zrobić i nie być szczęśliwym.

Trzymamy kciuki, by gwieździe udało się spełnić te plany.


Kim Kardashian - życzenia urodzinowe

Kim Kardashian - życzenia urodzinowe

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

North West, Kanye West, Kim Kardashian

North West, Kanye West, Kim Kardashian

Komentarze

  • Gość pisze:

    To jest tak, jak od młodych lat kamera towarzyszy w życiu rodzinnym. Jeżeli sprzedajesz swoje życie prywatne, zazwyczaj to się kończy złe. Narobili kupę dzieciaków, ale ani Kim, ani Kanya nie nadają się do roli rodziców, ponieważ są za bardzo skupieni nad sobą.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×