Szukaj

Seks taśma to nic przy tym, co teraz wymyśliła Kim Kardashian! Razem z Kanye Westem pokażą… Co za pomysł!

Kim Kardashian i Kanye West terapia małżeńska

Kim Kardashian i Kanye West małżeńska terapia

Kim wraca w wielkim stylu! Tzn, wielkim jak wielkim, jej agenci PR’owi wykonali szereg ruchów wizerunkowych, które nie do końca są zrozumiałe zarówno dla szołbiznesu, jak i największych fanów, na przykład na swoim Instagramie wrzuca zdjęcia zupełnie nie “glam”, przepuszczone przez specyficzne filtry, dzięki którym Westowie wyglądają jak zwykła klasa średnia, w zwykłym domu. Pojawiło się już wiele głosów, że to brak szacunku udawać, że jest się biednym, ale Kim uparcie brnie w tę estetykę. Takiego samego rodzaju zdjęcia wrzuciła zresztą z niedawnej wyprawy do Dubaju. Dodatkowo Kim postanowiła wrócić do szołbizu z prezentem dla fanów. Jej “kimojis” mają być teraz 50% tańsze (CO!ZA!OKAZJA!).

Ale to i tak to nic w porównaniu z tym, co ma się wydarzyć w nadchodzącym sezonie reality show Kardaszianów. Wiemy już, że Kim będzie opowiadać o napadzie w Paryżu i w obliczu kamer przepracowywać swoje traumy, ale jak się okazuje Kim będzie również na kozetce u specjalisty przegadywać swoje życie seksualne z mężem, Kanye Westem.

Podobno bardzo namiętne małżeństwo straciło cały żar po napadzie i załamaniu nerwowym Kanye, i ich życie miłosne, o którym oboje zawsze mówili w superlatywach wręcz przestało istnieć. Sekrety alkowy są tematem, który oczywiście najlepiej przegadywać przy publiczności, because why not, więc cały świat będzie uczestniczył w sesjach terapeutycznych państwa Westów.

Kim z przytupem, czyli jak zwykle. Czekamy na nowy sezon, na opowieści o męskości Kanye, o ślubie mamusi i tym jak ciężko życie doświadczyło Kardaszianów.

Zobacz: Kim Kardashian 10 lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Wyciekły jej stare zdjęcia. Przypomina jeszcze siebie sprzed lat?

Kim Kardashian i Kanye West pokażą wideo z terapii małżeńskiej

Kim Kardashian i Kanye West pokażą wideo z terapii małżeńskiej

Terapia Kim Kardashian i Kanye Westa w odcinkach o Kardashianach

Terapia Kim Kardashian i Kanye Westa w odcinkach o Kardashianach


Beyonce i Jay-Z czy Kim Kardashian i Kanye West? Którą parę wolisz?

×