Przyjaciółka Bin Ladena i wielu książąt. Mama słodkiej blondynki. Piękna Weronika z „Love Island” skrywa wiele tajemnic

Weronika z Love Island

Weronika z Love Island

Weronika z 6. edycji Love Island. Wyspa miłości zaskakuje bogatym życiorysem. Co wiemy o uczestniczce show, okrzykniętej najbardziej seksowną mamą programu?

Weronika Bolchajmer była uczestniczką 6. edycji programu Love Island. Wyspa miłości. Piękna modelka i jedyna mama w edycji, szukała drugiej połówki w randkowym show Polsatu. Niestety już odpadłą, ale z jej postu na Instagramie można wyczytać, że nie ma o to większego żalu:

W końcu razem z moja miłością życia!
Kocham przygody i próbować nowych rzeczy, dlatego tak zależało mi, aby spróbować swoich sił w programie. Jednak tęsknota i uczucie do Lauri wzięły gore nad chęcią zostania w willi, bo okazuje sie ze moja wyspa miłości jest moja Córeczka . #onelove #truelove #biglove #love #happy #togetherforever – napisała.

Weronika mocno zapadła widzom show w pamięć. Czego się o niej dowiedzieliśmy?

Kim jest Weronika Bolchajmer z Love Island. Wyspa miłości?

Weronika, która szybko została okrzyknięta najseksowniejszą mamą z Love Island opuściła już program. Niestety nie udało jej się go wygrać, ale 33-latka ma za sobą inne sukcesy. Mało kto się, domyśla, jakie tajemnice skrywa przed światem.

Weronika na swoim koncie ma wiele rozbieranych sesji do kalendarzy i firm bieliźniarskich. Prawie 10 lat temu poznała i zakochała się w Gerardzie z Austrii, który był trenerem koni arabskich. Z nim zwiedziła cały świat, a szczególnie Bliski Wschód, gdzie jej narzeczony robił interesy. Wtedy to poznała między innymi brata Osamy bin Ladena, Ahmada, który ostatnio był na ustach świata, przez aferę korupcyjną fundacji króla Karola III.  W jego domu zatrzymywali się i gospodarz przyjmował ich z największymi honorami.

W tym czasie przyjaźniła się z wieloma szejkami i była na wielu imprezach z książętami i władcami krajów arabskich. Z Gerardem ma 8-letnią córkę, Laurę. Niestety związek rozpadł się przez chorobliwą zazdrość mężczyzny. Weronika nie wytrzymała życia w złotej klatce i odeszła od niego w dość przykrych okolicznościach.

Teraz sama wychowuje córkę, pracuje jako modelka, chociaż skończyła kulturoznawstwo i ekonomię menadżerską. Studiowała też na Akademii Sztuk Pięknych. Obecnie w wolnym czasie maluje obrazy.

Spodziewaliście się tak kolorowego życiorysu?


Weronika Bolchajmer z Love Island

Weronika Bolchajmer z Love Island

Weronika Bolchajmer z Love Island

Weronika Bolchajmer z Love Island

Weronika Bolchajmer z Love Island

Weronika Bolchajmer z Love Island

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×