Tomasz Karolak wreszcie podjął decyzję! Zdradził datę ślubu z Violą Kołakowską

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej

Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej

Kiedy ślub Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej?

Tomasz Karolak jakiś czas temu spektakularnie oświadczył się Violi Kołakowskiej. Para ma za sobą długi staż, są w związku od 10 lat. Mają razem dwójkę dzieci. Ich relacje nie zawsze były kolorowe, jednak przetrwały wszystkie burzliwe chwile. Aktor planuje ślub już w przyszłym roku!

Po oświadczynach, zakochani ochrzcili swojego syna Leona. To są pierwsze znaki, że Tomasz i Viola nabrali godności, jeśli chodzi o podejście do rodziny. Tomasz jest dumny z podjętych przez niego decyzji. 

Na razie mogę powiedzieć tyle, że i oświadczyny i chrzciny to był dobry ruch. Jestem z tego wszystkiego bardzo zadowolony – zdradza Faktowi aktor

Wokół tematu zaręczyn oczywiście zaroiło się od plotek. Miał to być pusty gest, który nie świadczy wcale o ceremonii ślubnej. Co na to aktor? Kiedy ślub Viola Kołakowskiej i Tomasza Karolaka? Zapowiada, że do ołtarza pójdzie w przyszłym roku. Nie wie jeszcze jak będzie wyglądało wesele.

Ślub szykuje się na pewno w przyszłym roku. – składa obietnice Tomek. Zobaczymy, jak to się dalej wszystko potoczy i czy wesele będzie kameralne, czy jednak trochę większe. – ujawnia w rozmowie z Faktem.

Gratulujemy poważny decyzji i czekamy na datę ślubu! 🙂

Zobacz: Gwiazdy pokochały klinikę Unident Union: Tomasz Karolak, Viola Kołakowska, Tomasz Jacyków, Natalia Siwiec [GALERIA FOTO]

Kiedy ślub Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka?

Kiedy ślub Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka?

Termin ślubu Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Termin ślubu Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Data ślubu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej - 2017 rok

Data ślubu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej – 2017 rok


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×