Kochacie Keanu Reevesa? Po tym filmiku pokochacie go jeszcze bardziej! [WIDEO]

Keanu Reeves

Keanu Reeves

Neo z Matrixa obiektem westchnień

Keanu Reeves to nie tylko doskonały aktor i muzyk, ale przede wszystkim skromny, normalny człowiek z kręgosłupem moralnym i zasadami, których przestrzega. Życie aktora nie było najłatwiejsze. We wczesnej młodości doświadczył wielu tragedii – ojca aresztowano za handel narkotykami, matka była prostytutką, siostra chorowała na białaczkę a najlepszy przyjaciel zmarł po przedawkowaniu. Dodatkowo jako młody chłopak był bardzo zakochany i z ciężarną narzeczoną planowali ślub, niestety dziecko urodziło się martwe, a kobieta zginęła w wypadku samochodowym.

Takie doświadczenia mogą zrobić z człowiekiem różne rzeczy, mogą pchnąć go w stronę narkotyków, leków, alkoholu i wszelakich uzależnień, albo mogą wzmocnić. Keanu swoje przeszedł i dzięki temu ma odpowiedni dystans do świata, który kiedyś ocenił na chłodno:

Nie mogę być częścią świata, gdzie mężczyźni ubierają swoje żony jak prostytutki, pokazując wszystko, co powinno zostać ukryte, gdzie nie ma pojęcia honoru i godności, gdzie rzadko można polegać na kimś, kto mówi, że coś obiecuje.Gdzie kobiety nie chcą mieć dzieci, a mężczyźni nie chcą zakładać rodzin.
Gdzie frajerzy wierzą, że odnieśli sukces, siedząc rozparci za kierownicami limuzyn ich ojców, gdzie ojcowie mający iluzję władzy, próbują udowadniać ci, że jesteś nikim.Gdzie ludzie fałszywie deklarują wiarę w Boga z kieliszkiem w ręku i brakiem zrozumienia podstaw, tego w co wierzą.Gdzie pojęcie zazdrości jest uważane ze słabość, a skromność jest wadą.Gdzie ludzie zapominają o miłości, szukając najlepszej opcji dla siebie, a nie człowieka w człowieku.
Gdzie ludzie wydają ostatnie pieniądze na swój samochód, nie szczędząc środków ani czasu, a sami są tak słabi, że sądzą iż to drogie cacko ukryje ich słabość.Gdzie chłopcy tracą ciężko zarobione przez rodziców pieniądze w klubach, a dziewczyny kochają ich za to.Gdzie nie można odróżnić kobiet od mężczyzn, a nazywane jest to „wolnością wyboru”, zaś idących tradycyjną ścieżką nazywa się upośledzonymi despotami.
Ja wybieram swoją drogę, jest mi tylko przykro, że nie znalazłem zrozumienia, wśród ludzi, na których naprawdę mi zależało.

Mocne słowa i mocna deklaracja, jednak Keanu żyje w zgodzie ze sobą i internet go za to kocha. Gwiazdor mieszka cały czas w tym samym skromnym mieszkaniu, nie obnosi się ze swoim majątkiem i jeździ metrem. Po raz kolejny internautom udało się nagrać aktora w sytuacji, w której niewielu mężczyzn postąpiło by jak on, my jesteśmy raczej nauczone doświadczeniem, że panowie w metrze rzadko kiedy ustąpią miejsca ciężarnej czy osobie starszej, a co dopiero po prostu kobiecie.

Zobacz:

Keanu Reeves ustąpił miejsca kobiecie w metrze

Keanu Reeves ustąpił miejsca kobiecie w metrze


Keanu Reeves ustąpił miejsca kobiecie w metrze

Keanu Reeves ustąpił miejsca kobiecie w metrze

Keanu Reeves

Fotografia: screen z Facebook.com

Keanu Reeves

Keanu Reeves

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×