Szukaj

Katy Perry na ostatnim koncercie zdradziła płeć dziecka?! Internauci nie mają wątpliwości. Będzie syn czy córka?

Katy Perry kilka dni temu zaskoczyła swoich fanów informacją o ciąży. Razem z Orlando Bloomem spodziewają się dziecka, które prawdopodobnie powitamy na świecie w wakacje. Podczas ostatniego koncertu włożyła stylizację, sugerującą płeć maluszka. Chłopiec czy dziewczynka? 
Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry od wielu lat związana jest z gwiazdą Hollywood – Orlando Bloomem. Nie cichną spekulacje i domysły na temat ich ślubu. W zeszłym tygodniu sięgnęły one zenitu, kiedy to piosenkarka zaskoczyła świat informacją o ciąży. 35-letnia gwiazda popu wiadomość o stanie błogosławionym przekazała w bardzo pomysłowy sposób.

Piosenkarka pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem w najnowszym teledysku Never Worm White. Jego fragment, zamieściła na swoim Instagramie. W komentarzach spadł na nią grad gratulacji od internautów.

Katy Perry w ciąży: płeć dziecka

Mimo mocno widocznego ciążowego brzuszka gwiazda nadal koncertuje i jest aktywna zawodowo. W niedzielę dała niezłe show na Finale Mistrzostw Kobiecego Krykieta. Kreacja gwiazdy w Melbourne wywołała niemałe zamieszanie i spowodowała kolejną medialną lawinę spekulacji.

Perry wystąpiła w fioletowej sukience mini z symbolami Wenus, które oznaczają płeć żeńską. Na nogach miała rajstopy kabaretki oraz różowe cukierkowe kozaki na obcasie. Jako dodatki dobrała kolczyki również ze wspomnianymi już symbolami. Platynowe blond włosy gładko zaczesała w wysoki kucyk. Trzeba przyznać, że gwiazda wyglądała niczym przysłowiowa różowa landrynka.

"<yoastmark

Zagraniczne portale internetowe rozpoczęły wczoraj dopatrywać się w tym ubiorze informacji o tym, że para spodziewa się córeczki. Czy rzeczywiście tak jest? Nie wiadomo, bowiem Katy Perry i Orlando Bloom nie ujawniają na razie żadnych szczegółów.

Cała stylizacja może być bowiem jedynie ukłonem piosenkarki w stronę obchodzonego wczoraj na świecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. Jedyne co na razie wiadomo o ciąży, to przybliżony termin rozwiązania.

Powiedzmy, że to będzie lato pełne przygód – napisała gwiazda na Instagramie.


Katy Perry na koncercie. Czy zdradziła płeć dziecka?

Katy Perry na koncercie. Czy zdradziła płeć dziecka?

Katy Perry na koncercie. Czy zdradziła płeć dziecka?

Katy Perry na koncercie. Czy zdradziła płeć dziecka?

Katy Perry ciąża

Katy Perry ciąża

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×