Szukaj

Niezwykła przemiana Orlando Blooma. Katy Perry pęka z dumy: „Zmienił się w Hulka”

Orlando Bloom

Orlando Bloom

Katy Perry zdradziła, jak kwarantanna wpłynęła na jej narzeczonego, Orlando Blooma. Bez ogródek mówi, że jego wygląd zmieniła się tak bardzo, że przypomina teraz bohatera rodem z komiksu.

Katy Perry w tym roku urodzi swoje pierwsze dziecko, którego ojcem jest jej narzeczony, znany hollywoodzki aktor Orlando Bloom. Gwiazda szczęśliwą wiadomością podzieliła się na początku marca i od tego momentu nie ukrywa już swojego stanu. Chętnie publikuje zdjęcia, na których eksponuje ciążowe krągłości, a także zwierza się w wywiadach z trapiących ja dolegliwości. Jak się okazuje kwarantanna spowodowana koronawirusem, zaowocowała czymś jeszcze – jak piosenkarka zdradziła w wywiadzie, oboje zamieniają się w bohaterów prosto z filmów.

Katy Perry o zmianach w wyglądzie Orlando Blooma

Katy Perry mówiła w wywiadzie o życiu w domu z narzeczonym Orlando Bloomem w czasie kwarantanny i o swojej ciąży.

Piosenkarka opowiedziała także o nadchodzącym albumie, a także wykonała swój nowy singiel podczas wirtualnego wydarzenia dla RADIO.COM LIVE w ubiegły czwartek.

Mój przyjaciel podsumował to wszytsko najlepiej innego dnia. Powiedział: „każdy, kto dobrze się miewa w dziewiątym tygodniu kwarantanny, jest cholernym psychopatą” – powiedziała o życiu w dobie globalnego kryzysu zdrowotnego.

Następnie podsumowała zmiany swojego ciała, a także to, co dzieje się z jej narzeczonym.

Zmieniam się w Shreka, jeśli chodzi o rozmiar, a Orlando zmienia się w Hulka – mówiła z rozbawieniem.

Powiedział też o swoich odczuciach w tym trudnym czasie.

To dla mnie prawdziwy czas. Czuję wszystko. Jestem planistą. Jestem super planistą. A w przeszłości byłam perfekcjonistką i maniakiem kontroli, a wszyscy perfekcjonistyczni maniacy kontroli teraz się zakręcili. Więc trochę się kręcę każdego dnia. Ale sprowadzam się to także do niepewności, że jestem w ciąży po raz pierwszy, że mam dziecko i nie wiem… Los Angeles właśnie przedłużyło nam pobyt w domu do sierpnia, a ja po prostu lubię zaufać profesjonalistom.

Niedawno Katy Perry zadebiutowała pierwszym wykonaniem Daisies w American Idol.


Katy Perry w ciąży

Katy Perry w ciąży

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry zapowiada finał Idola

Katy Perry zapowiada finał Idola

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×