Szukaj

Polskie gwiazdy na spotkaniu z Kate i Williamem w Łazienkach: Joanna Krupa, Gosia Baczyńska, Bartosz Węglarczyk, Dawid Woliński

Kate i William goście

Kate i William goście

Gwiazdy na spotkaniu z Williamem i Kate

Wizyta książęcej pary w Polsce to ogromne, historyczne wydarzenie. Księżna Kate i książę William po raz pierwszy odwiedzili Polskę. Podczas dwudniowego tournee po Warszawie i Gdańsku Brytyjska para spotkała się najpierw z fanami, a później z gośćmi zaproszonymi na urodziny królowej Elżbiety II, które zostały zorganizowane w Łazienkach Królewskich.

https://jastrzabpost.pl/newsy/kate-i-william-w-polsce-na-krakowskim-przedmiesciu-relacja-wideo_546044.html

Wśród elitarnego grona liczącego zaledwie 600 osób nie mogło zabraknąć polskich gwiazd. Na prestiżowym wydarzeniu pojawili się, m.in. Dawid Woliński, Joanna Krupa w pięknej kreacji Just Paul i stylizacji Justyny Bulińskiej, Gosia Baczyńska, której kreację na ten wyjątkowy wieczór wybrała sama księżna, Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat, Bartosz Węglarczyk czy Izabela Łapińska.

https://jastrzabpost.pl/moda/ksiezna-kate-w-sukience-gosi-baczynskiej-w-lazienkach-zdjecia_546081.html

Podczas spotkania książę William wygłosił przemówienie, którym oficjalnie zakończył swój pierwszy dzień pobytu w Polsce. Zaczął od powitania w języku polskim.

W oficjalnym komunikacie Ambasada Wielkiej Brytanii podkreśliła, że wydarzenie będzie „przebiegać będzie wśród urzekającej scenerii oraz zabytków architektury”. Posty udostępnione na Instagramie przez Dawida Wolińskiego tylko to potwierdzają.

Warto przypomnieć, że organizatorzy nie wymagali strojów wieczorowych.

Katarzyna Zielińska chwali się stylizacją: “Przebiłam samą ksieżną”. Fani zachwyceni: “Rozwaliłaś system”. Potwierdzamy

#speach ??

Post udostępniony przez Dawid Wolinski (@dawid_wolinski)

Gosia Baczyńska na spotkaniu z Kate i Williamem

Gosia Baczyńska na spotkaniu z Kate i Williamem

Joanna Krupa na spotkaniu z Kate i Williamem w Łazienkach

Joanna Krupa na spotkaniu z Kate i Williamem w Łazienkach

Ewa Błaszczyk na spotkaniu z Kate i Williamem w Łazienkach

Ewa Błaszczyk na spotkaniu z Kate i Williamem w Łazienkach

Impreza w Łazienkach z okazji wizyty książęcej pary

Impreza w Łazienkach z okazji wizyty książęcej pary


Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Organizatorzy do każdego zaproszenia powinni dołączyć wzmiankę o DresCod-zie bo ewidentnie Krupa pomyliła imprezy. Wiadomo, że chciała się pochwalić silikonami ale myślę, że Książęca Para nie po to przyleciała do Polski. Wiocha dla organizatorów i dla samej Krupy dobrze że ustawili ją gdzieś przy płocie na szarym końcu bo pewnie każdemu tam było za nią wstyd i za jej niestosowny strój.

 • Gość pisze:

  Nasza Lady Dżoanka tak się wydekoltowała, że albo pomyliła imprezy albo juz po rozwodzie szuka drugiego męża. Może liczyła, że sztucznym biustem oczaruje Księcia Willliama, to jest po prostu wiocha i wstyd aby do pary książęcej tak się ubrać. Nie godzi to takiej „Damie” jak Dżoanka. Jaki naród taka LADY 🙂

 • Gość pisze:

  Kim jest ten przystojny Pan od lewej na zdjęciu z Baczyńska?

 • Gość pisze:

  A Krupowa mogła bardziej cycki wywalić. Kto ją tam wpuścił w ogóle w takim stroju. Zero taktu i ogłady…

 • Gość pisze:

  Mina Księżne mówi sama za siebie….” kim są Ci ludzie i o czym z nimi rozmawiać”. Niestety nie ten poziom i nie ta impreza…może nasi pomylili się i myśleli że to promocja proszku do prania i trzeba na ściance zapozować…szkoda mi Pary książęcej że muszą udawać i się uśmiechać .a widać że do śmiechu im nie jest!!!

 • Gość pisze:

  Kto zaprosiła tę wieś na takie przyjęcie… od razu widać po minie księżnej Kate, że to nie jest odpowiednie towarzystwo…Dżoana Krupa- panienka z gazet porno z nadmuchanymi cycami i ta cała reszta. Gorszego sortu nie dało się zaprosić…zapomnieli o Dodzie w stringach !!

 • Gość pisze:

  A Lewandowskiej i royal baby Klary nie zaprosili? cóż za przeoczenie.

 • Gość pisze:

  Ksiezna para nieswojo sie czuja

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×