NewsyGwiazdy "Dzień Dobry TVN": Joanna Krupa, Gosia Ohme z narzeczonym, Anita Werner, Dawid Woliński, Gosia Baczyńska i Bryska

Gwiazdy "Dzień Dobry TVN": Joanna Krupa, Gosia Ohme z narzeczonym, Anita Werner, Dawid Woliński, Gosia Baczyńska i Bryska

Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVN

04.12.2022 14:40, aktual.: 04.12.2022 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień Dobry TVN to wiodąca śniadaniówka. Konkuruje tylko z Pytaniem na śniadanie TVP2. Od dłuższego czasu format TVN budzi sporo uwagi ze względu na Małgorzatę Rozenek. W ostatnich dniach media obiegła plotka, jakoby Gosia miała zostać zastąpiona w show przez Agatę Młynarską. Ta druga dziś oficjalnie zdementowała tego typu pogłoski.

Drodzy! Nie „wygryzę” Rozenek! Nigdy nikogo nie „wygryzłam” i nie „wygryzę”, choć czasem gryzę! – zaczęła. I dodała: –Możecie ją lubić lub nie, hejtować lub wielbić, ale jednego jej nie możecie odmówić- ogromnej pracowitości, ambicji i uporu. A to recepta na sukces. Podziwiam jej determinację , zaangażowanie w #invitro i życie na własnych warunkach. Mnie w moich początkach pracy na wizji nikt nie wspierał. Może najbliżsi czasem coś dobrego powiedzieli.

Pełne oświadczenie przeczytacie poniżej.

Dzień Dobry TVN. Jak wyglądały gwiazdy?

Dziś program poprowadzili Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme. W studiu gościli: Joanna Krupa, Anita Werner, Dawid Woliński, Gosia Baczyńska, Bryska. Po wyjściu z budynku gwiazdy zapozowały przed obiektywami fotoreporterów. Do Gosi dołączył jej narzeczony, Rafał. Para niedawno udzieliła nam pierwszego wspólnego wywiadu.

My się poznaliśmy na Tinderze. Ja byłam tam pod swoim imieniem i nazwiskiem. On nie wiedział, kim ja jestem. Zapytał tylko, czy nie prowadzę jakiegoś portalu Ohme.pl, i czy to jest zbieżność nazwisk – wyznała Ohme.

Dziś Gosia świetnie wyglądała w pikowanym płaszczu i długim swetrze. Jej narzeczony – w czarnej kurtce, kolorowej koszuli i luźnych spodniach. Asia Krupa przyszła do studia w brązowym płaszczu i białym komplecie. Anita Werner zapozowała do zdjęć w ciemnozielonej kurtce i jasnych dżinsach. Dawid Woliński – w dżinsowej kurtce, koszuli, czarnych spodniach i białych sneakersach, a Gosia Baczyńska – w ciekawie wyglądającym płaszczu, szaliku i luźnych spodniach. Bryska z kolei postawiła na krótką sportową kurtkę bez kaptura, biały sweter i jasne joggery. Z tłumu wyróżniała się pięknymi różowymi włosami.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobała?

Joanna Krupa - Dzień Dobry TVN
Joanna Krupa - Dzień Dobry TVN
Joanna Krupa - Dzień Dobry TVN
Joanna Krupa - Dzień Dobry TVN
Małgorzata Ohme i jej narzeczony, Rafał - Dzień Dobry TVN
Małgorzata Ohme i jej narzeczony, Rafał - Dzień Dobry TVN
Anita Werner - Dzień Dobry TVN
Anita Werner - Dzień Dobry TVN
Dawid Woliński, Gosia Baczyńska - Dzień Dobry TVN
Dawid Woliński, Gosia Baczyńska - Dzień Dobry TVN
Bryska - Dzień Dobry TVN
Bryska - Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także