TYLKO U NAS. Pierwszy wspólny wywiad Gosi Ohme i jej narzeczonego! „Poznaliśmy się na Tinderze”. Opowiedzieli o zaręczynach i ślubie

Rafał Jakóbiak, Małgorzata Ohme

Rafał Jakóbiak, Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Reporterce Jastrząb Post opowiedzieli o swoim związku. Jak się poznali, jak wyglądały zaręczyny i co ze ślubem? Para nie szczędziła wspólnych sekretów.

Małgorzata Ohme jest częścią duetu prowadzących Dzień Dobry TVNRazem z Filipem Chajzerem rozmawiają z gośćmi zaproszonymi do studia, poruszają ciekawe tematy. Praca w śniadaniówce nie jest jednak jej telewizyjnym debiutem. Po raz pierwszy zdobyła popularność, występując w programie Okiem Ohme, którego była gospodynią. Następnie mogliśmy zobaczyć ją w programie Życie od kuchni emitowanym w TVP2, a także w show Aplauz, aplauz, gdzie była jurorką. Była również współprowadzącą Big Brothera, a także Big Brother nocą i Big Brother Raport.

Sukcesy zawodowe nie szły jednak w parze ze szczęściem w miłości. W wieku 20 lat poznała swojego byłego męża, Rafała Ohme, który był od niej 11 lat starszy. Ona była studentką, on jej wykładowcą. Po dwóch latach znajomości byli już małżeństwem i doczekali się dwojga dzieci. Związek ten ostatecznie zakończył się rozwodem w 2015 roku. Pięć lat później poznała kolejnego mężczyznę, z którym do dziś tworzy szczęśliwy związek.

Wybrakiem prezenterki jest Rafał Jakóbiak – biznesmen związany z branżą stomatologiczną. CEO GLOBAL D POLAND to firma, z którą związał swoje zawodowe życie i jest w niej dyrektorem zarządzającym. Razem z ukochaną zaliczyli już kilka publicznych wystąpień. Ostatnio brylowali razem na pokazie Łukasza Jemioła, gdzie nie szczędzili sobie czułości podczas wejścia na czerwony dywan (zobacz zdjęcia).

Ohme i Jakóbiak zaręczyli się, a teraz zdecydowali się na pierwszy wspólny wywiad. Udzielili go reporterce Jastrząb Post.

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak zaręczyli się. Kiedy ślub?

Rafał zdradził nam, że zanim poznał Gosię, nie miał pojęcia o tym, jak działa show-biznes i świat mediów.

Ja nie znałem tego świata dopóki nie poznałem Małgosi, ale Małgosia też nie nadwyręża mnie w tym poznawaniu, więc jest ok.

Gosia przyznaje, że Rafał nie miał pojęcia, czym się ona zajmuje. Zwrócił jedynie uwagę na zbieżność nazwisk z nazwą serwisu, który prowadzi:

My się poznaliśmy na Tinderze. Ja byłam tam pod swoim imieniem i nazwiskiem. On nie wiedział, kim ja jestem. Zapytał tylko, czy nie prowadzę jakiegoś portalu Ohme.pl, i czy to jest zbieżność nazwisk.

Rafał dodał:

Zanim się spotkaliśmy, to dostałem reprymendę, że na pewno tego nie dźwignię.

Gosia pochwaliła się swoim pierścionkiem zaręczynowym i opowiedziała o zaręczynach. Jej ukochany doskonale wiedział, jak sprawić, by były wyjątkowe i na zasadach jego wybranki:

To jest pierścionek z Odessy z lat 20. Rafał zbierał się i zbierał, ale historia jest mega zabawna, bo ja nie lubię takiej celebracji, ja się bardzo wstydzę. Mogę występować publicznie, a w sytuacjach intymnych jestem niezwykle zawstydzona. Więc wiedząc, że on będzie chciał się kiedyś ze mną zaręczyć, to cały czas żartowałam, tylko po to, aby nie zrobił z tego jakiejś historii. W końcu wyszperałam w jego plecaku pierścionek, ponieważ ja chodziłam po komisach i on wiedział, że lubię starą biżuterię. Jeszcze potem mówiłam mu, że kupił fajny ten pierścionek. Aż pewnego wieczoru, jak kładłam się spać… Ja w piżamie… On powiedział, że to już chyba jest ten czas.

Na razie Jakóbiak i Ohme nie planują ślubu, ale jeśli miałoby do takiego dojść, to już wybrali świadka:

Oboje już mamy śluby na swoim koncie, mamy dzieci w podobnym wieku i tworzymy patchworkową rodzinę. Ja chciałam pobyć sobie narzeczoną. I jak myślę, że miałabym zrobić ślub, a ja mam fobię społeczną i po prostu się wstydzę, to na pewno musiałby być kameralny i spontaniczny. Jak się jest w centrum uwagi tak w życiu, to naprawdę w życiu prywatnym nie chcesz być, ale świadkiem na pewno będzie Andrzej Polan.

Jak żyje się z Gosią pod jednym dachem:

Gosia nie jest typową celebrytką, aczkolwiek jest silną kobietą, ma swoje zdanie. Nie jest tak uległa na co dzień jak w programie z Filipem.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”ł Jakóbiak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Komentarze

 • Kris pisze:

  Rozgadana celebrytka. Czy tak zachowuje się psycholog, masakra.

 • Fafik pisze:

  Tylko chyba u nas tinder sluzy do szukania meza.

 • Gość Maria pisze:

  ,zwykła idiotka .
  Ile ta Ohma miała facetów
  Rozwaliła związek Węgla rczyka i reżyseria
  Nic nie warta.
  Jaka z niej psycholog
  Nie poszła bym i niej po porade
  Beznadziejna , rozbiegania psycholog, wyglądają teraz jak dziady a te żeby jej partnera jak klawiatura od fortepianu
  Sztuczne

  • Gość pisze:

   A pani, pani Mario taka prawdziwa… 😀
   A ja Gosi życzę bardzo dobrze i ja pozdrawiam!

  • Gość pisze:

   Są bardzo pozytywną i kochającą się parą A pani ,pani Mario pewnie starą ,samotną zgorzkniałą kobietą bez przyjaciół . Współczuję

 • Gość pisze:

  Jak inne gosie kaźdy ma prawo do miłości a w tym wieku kazdy wierzy w co chce anioł stróź moźe tylko pomóc jak łumie niestety tureckie zęby kosztują źeby potem nie było płaczu kase dac auto kupic prac gotowac a potem kopnąć mnie w d..pe a czuba czubsy w 3d na 100hz jednak robią róźnice ano ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Jak inni kaźdy ma prawo do miłości w tym wieku kazdy wierzy w co chce anioł stróź moźe tylko pomóc jak łumie niestety tureckie zęby kosztują źeby potem nie było płaczu kase dac auto kupic prac gotowac a potem kopnąć mnie w d..pe a czuba czubsy w 3d na 100hz jednak robią róźnice ano ha ha i to tyle

 • Agt pisze:

  A co z Węglarczykiem? A co z profesorem Ohme? Chyba jestem zapóźniona!

 • Gość pisze:

  Fajna jest.Piekna para

 • Gośka pisze:

  Niezle jej odwalilo.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×