Ależ to był wieczór! Małgorzata Ohme najpierw wycałowała swojego partnera, a potem powtórzyła to z koleżanką. Fotoreporterzy mieli ręce pełne roboty

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme pojawiła się z partnerem na pokazie Łukasza Jemioła. Poszła na całość na ściance! Najpierw obdarzyła całusami swojego ukochanego, a później... Martę Gąskę. Najnowsze zdjęcia prezenterki Dzień Dobry TVN.

Małgorzata Ohme od lat współprowadzi Dzień Dobry TVNW śniadaniówce możemy ją podziwiać z Filipem Chajzerem. Ich duet jest ceniony za poczucie humoru i dystans. Sporo dzieje się w życiu prywatnym dziennikarki. W 2015 rozwiodła się z mężem, Rafałem, z którym ma dwoje dzieci: Jerzego Klarę. W ubiegłym roku przedstawiła fanom nowego partnera.

Dzisiaj mam wyjątkowy dzień i dzielę się z Wami mocą dobrych uczuć. Chcę Was prosić, abyście nigdy przenigdy nie dali sobie wmówić, że miłość gdy jest się dojrzałą kobietą z dziećmi, byłymi, karierą i tysiącem spraw na głowie jest zbyt trudna by mogła się spełnić. Budzić się rano i być pewnym, że jutro też tak będzie i pojutrze. Kawa, kwiaty, wspólny pies i problemy to normalność. Taka zwykła codzienność, która ma inny wymiar, gdy się ją dzieli. Pytanie w ciągu dnia, jak Ci mija dzień, a nawet czy potrzebujesz pomocy. Przekręcanie na bok chorej Mamy, zmienianie zabrudzonego prześcieradła. Miłość to troska i ból, empatia i uważność, starzenie się i pewność, że nie będziesz wtedy sama. Taka pewność niepewna, ale stabilna. To przede wszystkim Bycie. Na przekór i wbrew i pomimo. A czasami wykraczająca poza marzenia, które się śniło. Dziękuję R – napisała na Instagramie.

We wpisie oznaczyła Rafała Jakóbiaka. Mężczyzna jest biznesmenem związanym z branżą stomatologiczną. Ponadto prowadzi własny profil na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia natury, autoportrety i dzieła sztuki.

Małgorzata Ohme całuje partnera i koleżankę na pokazie mody

Dziś Gosia zabrała swojego ukochanego na pokaz kolekcji projektantka Łukasza Jemioła. Na ściance para nie szczędziła sobie czułości i wymieniła namiętnymi całusami. To jednak nie wszystko! Później prowadząca DDTVN pocałowała też swoją koleżankę, Martę Gąskę, makijażystkę gwiazd. Zdjęcia całuśnej Małogrzaty Ohme obejrzycie w galerii pod tekstem.

43-letnia dziennikarka pojawiła się na evencie w czarnej, długiej sukni, która została związana w talii pasem. Do tego dobrała kozaki w tym samym kolorze. Jej ukochany wyglądał równie świetnie. Wybrał szary garnitur i czarne buty.

Jak podobają się wam ich kreacje?

Małgorzata Ohme komentuje swoje zachowanie

Gosia odniosła się do gorącego pocałunku w rozmowie z Jastrząb Post.

To był pocałunek dla Ukrainy. Pan powiedział, że robi akcję pocałunek dla Ukrainy, powiedział, że mamy się całować, więc się pocałowaliśmy. Myślisz, że ja bym weszła na ściankę, żeby się całować? – powiedziała.

Dodała, że na ogół nie lubi się dzielić intymnością:

Ja nie lubię się tak do końca dzielić swoją intymnością i to mnie dużo kosztuje.

Pełna rozmowa poniżej.


Małgorzata Ohme - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×