Sieć wrze od doniesień o wygryzieniu Rozenek przez Młynarską. Jest szczere oświadczenie Agaty. „Coś fajnego szykuję”. Streściła przebieg rozmowy z Gosią

Agata Młynarska, Małgorzata Rozenek

Agata Młynarska, Małgorzata Rozenek

Agata Młynarska nie mogła dłużej milczeć. Internet wrze od plotek, jakoby miała zastąpić Małgorzatą Rozenek w Dzień Dobry TVN. Skomentowała sprawę. 

Małgorzata Rozenek pod koniec sierpnia zadebiutowała w Dzień Dobry TVNgdzie realizuje się u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Od razu zgromadziła wokół siebie spore grono fanów, jak i hejterów. Ci drudzy czepiają się jej niemal na każdym kroku. Gosia jednak nie jest nieczuła na krytykę i bierze sobie ich rady do serca. Zdecydowała się nawet pójść do logopedy, by popracować nad swoim głosem.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

W plotkarskich mediach ostatnio pojawiły się informacje o tym, jakoby Agata Młynarska miała zastąpić Gosię w telewizji. Pogłoski spotęgowało to, że Agata pojawiła się w jednym z wydań śniadaniówki.

Agata Młynarska zastąpi Gosię Rozenek? Komentarz

Domniemana „następczyni” Gosi miała już dość tego typu insynuacji i postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. Opublikowała oświadczenie, w którym zdementowała plotki i stanęła w obronie swojej koleżanki.

Drodzy! Nie „wygryzę” Rozenek! Nigdy nikogo nie „wygryzłam” i nie „wygryzę”, choć czasem gryzę! – zaczęła.

Następnie przypomniała, że już pracowała w śniadaniówce i nie chce do tego wracać.

Jako jedna z pierwszych dziennikarek w Polsce po 89 roku mialam przyjemność współtworzyć telewizję śniadaniową. Pierwszy odcinek #pytanienasniadanie prowadziłam razem z #dorotawellman 2 września 2002 roku. 20 lat temu!!!! Nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody. Trzeba się nieustannie rozwijać i definiować na nowo.

W dalszej części wpisu oddała należny szacunek Rozenek.

Możecie ją lubić lub nie, hejtować lub wielbić, ale jednego jej nie możecie odmówić- ogromnej pracowitości, ambicji i uporu. A to recepta na sukces. Podziwiam jej determinację , zaangażowanie w #invitro i życie na własnych warunkach. Mnie w moich początkach pracy na wizji nikt nie wspierał. Może najbliżsi czasem coś dobrego powiedzieli. Do działu kontaktów z widzami przychodziły listy, w których wieszano mnie na suchej gałęzi i odsądzano od czci i wiary. Pisano, żeby zamienić Młynarską, która jest nieporozumieniem na Wojtczak albo Wander. Doświadczenie i akceptacja widzów przychodzą z czasem…Uczymy się na Waszych oczach. Za co dziękujemy i przepraszamy. Mimo szkoleń, lekcji, ukończenia Akademii Telewizyjnej, posiadania karty ekranowej – wciąż się uczę.

Na koniec tego wątku zdradziła przebieg swojej rozmowy z Gosią, która wykonała do niej telefon, by podziękować jej za miłe słowa na antenie DDTVN.

Po ostatnim programie w DDTVN odebrałam telefon z nieznajomego numeru. Coś mnie tknęło. W słuchawce usłyszałam znajomy, zachrypnięty głos. Małgosia zadzwoniła, żeby mi podziękować za dobre słowo. Tak po ludzku, zwyczajnie…To ja Ci dziękuję Małgosiu, bo to rzadkość. Wiem jak potwornie trudna jest to praca. Znam jej słodki i gorzki smak. Też sobie kiedyś ją wymarzyłam… – podsumowała.

Jak dodała, sama szykuje „coś fajnego dla DDTVN„, lecz nie zdradziła szczegółów.

Pełne oświadczenie poniżej.

Za tak odważny głos należą się wyłącznie brawa!


Agata Młynarska, Małgorzata Rozenek

Agata Młynarska, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek - sesja świąteczna

Małgorzata Rozenek - sesja świąteczna

Agata Młynarska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agata Młynarska - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dobrze że ty ten smak i kulturę masz, szkoda tylko że nie w sieci

 • Gość Toja pisze:

  Fajne to by było usunięcie Rozenek z programu. A Gośki zachowanie względem Agaty to zwykle wyrachowanie, dobrze przemyślane i nie mające w sobie nic z sympatii.

  • Gość pisze:

   Fajnie by było jak tobie i innym hejerom zabrano możliwość komentowania

  • Gość Weronika pisze:

   No niestety zgadzam się z Tobą Toja ta kobieta dla kasy zrobi wszystko udowodniła to nam już nie raz obnażając się w internecie sprzedając swoją rodzinę.U niej wszystko jest wyrachowane aby tylko kasa się zgadzała ale nic z dobrego serca.Kobieta zimna wyrachowana i przebiegła.Czy to się komuś podoba lub nie ale niestety taka jest prawda.

  • Gośćxxx pisze:

   Skąd w was tyle jadu, nienawiści. Czytam komentarze i własnym oczom nie wierzę. Rozumiem krytykę ale tylko osób którzy mieli sposobność i odwagę stanąć przed kamerą i spróbować tego chleba jak p. Małgosia. Nie jestem jej fanką ale może najwyższa pora drodzy komentujący popatrzeć na siebie bo łatwo pod wymyślonym nickiem rzucić błotem w kogoś .

 • Gość pisze:

  Rozenek brak smaku i kultury

 • Gość pisze:

  Zabierzcie z tvn Rozenek

 • Gość pisze:

  Tylko nie Rozenek

 • RK pisze:

  Agata wygląda pięknie!!! W niczym nie przesadzona…Pani Agoto prosimy o bloga z jakich zabiegów Pani korzysta.

 • Nursja pisze:

  Nie ma w kim wybierac, prawdziwe gwiazdy juz dawno odeszly na emerytury(Pani Loska, Pan Suzin, Pani Wojtczak)

  • Gość pisze:

   O,to demencja już.Pamiętanie tylko tego,co było 30 lat temu i było najlepsze.Moja babcia też to ma

 • Gość pisze:

  I byłoby super,lepsza Agata niż Rozenek,czy tego nikt nie widzi???Boję się otworzyć lodówkę żeby mi z niej Rozenek nie wyskoczyła . brrrrr.okropność😡

  • Gość pisze:

   Najlepsze jest ,że stacja ,straciła łłł ,tyłu widzów ,a ci dalej pokazują Rozenek,ona by nago przed kamerą ,tańczyła byle być w centrum uwagi.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×