Krytyka widzów „DDTVN” sprawiła, że Małgorzata Rozenek musi korzystać z pomocy specjalisty. Dostała szereg zaleceń

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nie raz odniosła się do krytyki, która spadła na nią po pierwszych odcinkach Dzień Dobry TVN. Gwiazda postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów. 

Małgorzata Rozenek nie boi się żadnych zawodowych wyzwań. Gwiazda dekadę temu trafiła na antenę TVN po tym, jak wygrała casting na prowadzącą program Perfekcyjna Pani Domu. Wykazała się na nim wielką kreatywności – pokazała np. jak zrobić maseczkę ze stringów, czym od razu zaskarbiła sobie sympatię włodarzy stacji. Od tego momentu jej kariera zaczęła rozwijać się w błyskawicznym tempie. Szybko zjednała sobie sympatię widzów i zaczęła pojawiać się też w innych formatach.

W ostatnim czasie miała kilkumiesięczną przerwę od pracy na wizji, a widzowie zastanawiali się, czy zobaczą ją jeszcze na antenie. Wróciła jednak przed kamery, i to w wielkim stylu. Gosia została jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN. Wiadomo, że o tej posadzie marzyła już od dawna.

Małgorzata Rozenek przez DDTVN korzysta z pomocy specjalistów

Małgosia wraz z końcem sierpnia po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w roli gospodyni śniadaniówki. Jej partnerem w programie został doświadczony dziennikarz Krzysztof Skórzyński. W pierwszych odcinkach nie zabrakło emocji związanych z debiutem, ale nowa prowadząca już coraz swobodniej czuje się w studiu DDTVN. O pracy na planie opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Debiut kosztował mnie tyle emocji, że niewiele z niego pamiętam. Drugi występ już był dużo spokojniejszy, ale też był w takiej sytuacji, gdzie dzień wcześniej ogłoszono śmierć królowej Elżbiety, to był bardzo specyficzny odcinek, bardzo mi zależało, żeby nie epatować moim naturalnym entuzjazmem. Podczas trzeciego zaczęłam czuć, jak chcę, żeby to wyglądało – powiedziała.

Po pierwszych odcinkach Małgosia spotkała się nie tylko z pochlebnymi opiniami, ale też ze słowami krytyki. Internauci wytykali jej błędy związane z prowadzeniem śniadaniówki. Gwiazda nie tylko odniosła się do pojawiających w sieci wpisów, ale też zaczęła działać. Zdecydowała się popracować nad swoim głosem. W tym celu udała się zarówno do logopedy, jak i foniatry, którzy pracują z nią nad dykcją i oddechem.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – powiedziałą w rozmowie z Super Expressem.

Widać, że Małgosia bardzo poważnie pochodzi do swojej pracy i stara się być jeszcze lepsza w tym co robi.


Małgorzata Rozenek debituje w DDTVN

Małgorzata Rozenek debituje w DDTVN

Małgorzata Rozenek debituje w DDTVN

Małgorzata Rozenek debituje w DDTVN

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński

Komentarze

 • GośćJan pisze:

  Smieszna kobieta przez 54 lata nie wykształciła się?jest zalosna tepa nie chcemy jej w tvn!! Wywalcie ja w koncu

  • Gość pisze:

   Uczyć trzeba w szkole podstawowej anie na wizji chyba zeTVN lubi takich promowac żeby widzowie mieli z czego się śmiać i krytykować

 • Gość pisze:

  Na nic twoje terapie I nauki….
  Ludzie po prosti cie nie lubia! Wiecej zabierz swoje 4 litery I wyp….. Z TVN

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem, to ona jest w pracy czy na praktykach że chodzi uczyć się mówić. Do szkoły nie chodziła?

  • Gość pisze:

   Jest nie lubiana i tyle.kim to ona nie byla od projektanki po aktorke,dziennikarke.. zalosna postac,a uwaza sie za cudna.

 • Aja pisze:

  No cóż, wg mnie dobrze, że pracuje nad tak drażniącym głosem, ALE- ciężko się jej słucha, robi koszmarne błędy gramatyczne, myli podstawowe pojęcia. Wagarowala na lekcjach polskiego, mało czyta i mamy z nią to co mamy, niestety.

 • Gość piernik pisze:

  Tragiczna postac… a najgorszy w tym wszystkim jest TVN bo promuje notorycznie takie beztalencia, wulgarne zakłamane zachłanne. I chociaż TVP nie oglądam z wiadomych powodów to TVN tex już nigdy nie włączę

 • Kkl pisze:

  Święty Boże nie pomoże, bo ludzie jej nie lubią.

  • Gość77 pisze:

   Zgadza się:)

  • Halina pisze:

   Niestety jest sztuczna i ogólnie beznadziejna. Po prostu nie nadaje się do prowadzenia śniadaniówki. Skupiona tylko i wyłącznie na swoim wyglądzie i poprawianiu włosów. TVN- zmieńcie ją, bo przestanę Was oglądać.

 • Gość pisze:

  Nad głową pustą niech popracuje.
  Żenująca kobieta.
  Masakra.

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Gośka ty możesz nauczyć się poprawnie mówić i to nic nie zmieni. Większość cie nie lubi, ma dość i nie chce oglądać. Sam sposób w jaki znalazłaś się w tym programie jest paskudny. Pracujesz tam kosztem innych. Osobiście nie lubię cię bo jesteś zakłamana i chciwa. Wynosisz się nad innych, ignorujesz tych którzy nie są zamozni. Nie potrafisz się zachować i nie jesteś taktowna. Mogłabym wiele wyliczać. Nie chcę cię oglądać. Celowo pisze o tobie z małej litery.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×