Zielińska zaskoczyła metamorfozą na evencie. Co się stało z jej włosami? To już nie ta sama Kasia

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska pojawiła się na otwarciu sklepu i zachwyciła metamorfozą. W takiej fryzurze dawno jej nie widzieliśmy. Jak wygląda w długich włosach?

Katarzyna Zielińska nie tylko robi karierę w show-biznesie, ale także realizuje się w życiu prywatnym.  Oparcie daje jej mąż, Wojciech Domański, z którym są małżeństwem od 2003 roku, ale znają się praktycznie całe życie. Mają sześcioletniego syna Henryka oraz młodszego, 4-letniego Aleksandra.

Wyraz miłości do męża aktorka pozostawiła na swoim Instagramie w dniu jego urodzin. Nie ma lepszego świadectwa na to, że są idealnie dobranym duetem.

Poznałam tego wspaniałego chłopaka pod tym dokładnie trzepakiem na Osiedlu Słonecznym 38 lat temu.
Codzienna traska do przedszkola. Dzisiaj ten gość, mój kochany mąż, przyjaciel, kompan na dobre i złe ma urodziny! Mój słoneczny, najlepszy na świecie chłopaku i mężu! Kocham Cię! Żebyśmy podjeżdżali razem pod ten trzepak jeszcze 100 lat razem! Nieważne czy w słońcu czy w deszczu. Ale razem – napisała.

Widzowie pokochali Kasię za jej serialowe wcielenia, ale także za niegasnący optymizm. Oprócz tego, że realizuje różne projekty związane ze swoją pracą, jest bardzo aktywna w sieci. Jej zabawne filmiki podbijają TikToka, a i Instagram obfituje w posty, w których popularna Zielina relacjonuje najważniejsze wydarzenia ze swojego, głównie zawodowego życia.

Aktorka, kiedy się pojawia na branżowych imprezach, niezmiennie tez przyciąga uwagę. Jej znakiem rozpoznawczym są rude włosy. Przyzwyczaiła fanów do krótkiej, zadziorne fryzury. Jednak najnowsze zdjęcia z eventu dowodzą, że to już przeszłość.

Zobacz: Gwiazdy na otwarciu sklepu: Zielińska, El Dursi, Maffashion, Sablewska

Katarzyna Zielińska w długich włosach. Jak wygląda?

Katarzyna Zielińska pojawiła się wśród całej plejady gwiazd na otwarciu sklepu. W pięknie skrojonym jasnożółtym garniturze zdecydowanie wyróżniała się z tłumu. Jednak najwięcej uwagi skupiała jej nowa fryzura. Po krótki i zadziornych uczesaniach nie ma już śladu. Kasia zapuściła włosy, sięgają jej już do ramion. Trzeba przyznać, że rude fale sprawiają, że aktorka wygląda zupełnie inaczej. To już nie ta sama osoba. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Kasia Zielińska - otwarcie sklepu

Kasia Zielińska - otwarcie sklepu

Kasia Zielińska - otwarcie sklepu

Kasia Zielińska - otwarcie sklepu

Kasia Zielińska - otwarcie sklepu

Kasia Zielińska - otwarcie sklepu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×