NewsyKasia Zielińska o początkach znajomości z mężem. Historia ich miłości to gotowy scenariusz na film

Kasia Zielińska o początkach znajomości z mężem. Historia ich miłości to gotowy scenariusz na film

Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska
Krystyna Miśkiewicz
28.05.2023 08:40

Katarzyna Zielińska to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Cały czas pojawia się w nowych produkcjach zarówno na małym, jak i na dużym ekranie. Popularność aktorce zdecydowanie przyniosła rola w serialu Barwy Szczęścia, gdzie regularnie pojawiała się przez kilka lat. Będąc u szczytu kariery, zdecydowała się na to, by pożegnać się z produkcją. Ryzykowny krok bardzo się jej opłacił, a w jej grafiku nie brakuje kolejnych intratnych propozycji. Ostatnio zagrała jedną z głównych ról w produkcji Druga Szansa, a serial szybko doczekał się swojej pierwszej Telekamery.

Kasia cieszy wielką sympatią i popularnością wśród fanów. Aktorka ku ich uciesze jest jedna z najbardziej aktywnych gwiazd w social mediach. Cały czas dodaje nowe treści, a podczas pandemii stała się jeszcze bardziej aktywna i nie straciła kontaktu z obserwatorami, którzy żywo reagują na każdy kolejny post swojej ulubienicy.

Katarzyna Zielińska o początkach znajomości z mężem

Aktorka oprócz tego, że robi zawrotną karierę, znalazła też czas na to, by założyć wspaniałą rodzinę. Gwiazda w 2013 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Po wielu latach związku powiedziała tak swojemu ukochanemu - Wojciechowi Domańskiemu.

Od tamtej pory stanowią bardzo zgodne i szczęśliwe małżeństwo, które wspólnie wychowuje dwoje dzieci. Mają starszego syna Henryka, który jest uroczym ośmiolatkiem, oraz 6-letniego Aleksandra. Zakochani w tym roku będą świętowali 10. rocznicę ślubu. Dwa lata temu przy okazji urodzin męża zdradziła, jak się poznali.

Poznałam tego wspaniałego chłopaka pod tym dokładnie trzepakiem na Osiedlu Słonecznym 38 lat temu.Codzienna traska do przedszkola. Dzisiaj ten gość, mój kochany mąż, przyjaciel, kompan na dobre i złe ma urodziny! Mój słoneczny, najlepszy na świecie chłopaku i mężu! Kocham Cię! Żebyśmy podjeżdżali razem pod ten trzepak jeszcze 100 lat razem! Nieważne czy w słońcu czy w deszczu. Ale razem.

Aktorka udzieliła też wywiadu, w którym opowiedziała, że razem z mężem chodziła do jednej grupy w przedszkolu. Z tego okresu zachowały się także piękne pamiątkowe zdjęcia, które wykorzystali przy projektowaniu zaproszeń na swój ślub.

Chodziliśmy do tego samego przedszkola. Mamy zdjęcie, jak stoimy obok siebie na balu przebierańców, które wykorzystaliśmy na zaproszeniu ślubnym. W małżeństwie musi być przyjaźń, wzajemne zaufanie. Ale też każdy musi mieć swój świat i partner powinien to szanować. (...) Rodzina jest dla nas ważną podstawą wszystkiego. To jest też coś, czego chcę nauczyć moich synów – że w niej jest siła. Różnych ludzi spotyka się na swojej drodze, ale jeśli ma się mocną rodzinę, ze wszystkim można sobie poradzić - mówiła Katarzyna Zielińska w wywiadzie dla "Harper's Bazaar".

Trzeba przyznać, że historia ich miłości, to materiał na wspaniałą komedię romantyczną. Zakochani od dzieciństwa stanowią wspaniały duet. Taki związek zdarza się niezwykle rzadko.

  • Kasia Zielińska z synem i mężem na obiedzie w ogrodzie
  • Katarzyna Zielińska z mężem na kolacji "Przyjacile gotują"
  • Katarzyna Zielińska z mężem na premierze Waitress
  • Kasia Zielińska z mężem Wojciechem
  • Fotografia: ONS
  • Katarzyna Zielińska z mężem Wojciechem Domańskim - otwarcie sceny Teatru Kwadrat
  • Kasia Zielińska z mężem
  • Katarzyna Zielińska pochwaliła się zdjęciem z mężem z okazji rocznicy
  • Katarzyna Zielińska z mężem na premierze Waitress
  • Katarzyna Zielińska z mężem na premierze Waitress
[1/10] Kasia Zielińska z synem i mężem na obiedzie w ogrodzie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także