Szukaj

Wielki remont w domu Katarzyny Skrzyneckiej! Gwiazda pochwaliła się efektami: „Jaram się niemniej niż córeczka”

Jak mieszka Katarzyna Skrzynecka? Gwiazda zdradziła, że w jej domu trwa wielki remont. Pokazała nawet zdjęcia. Największą metamorfozą przeszedł pokój Alikii, w którym pojawiły się meble zaprojektowane przez gwiazdę.
Katarzyna Skrzynecka dom

Katarzyna Skrzynecka dom

Po sielskich wakacjach Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego w Tunezji przyszedł czas na powrót do rzeczywistości. Już za chwilę Alikia rozpocznie nowy rok szkolny, a rodzice chcą, aby te kilka miesięcy nauki były dla niej komfortowe. Lepiej przecież skupić się na pracy domowej w świeżo wyremontowanym pokoiku z nowym biurkiem i innymi gadżetami, które ułatwią koncentrację.

Remont w pokoju córki Katarzyny Skrzyneckiej

Małżonkowie postanowili zapewnić swojej córce maksymalny komfort podczas roku szkolnego. Z tej okazji, 20 sierpnia, zawitała do nich ekipa, która skręca długo wyczekiwane meble. Skrzynecka pochwaliła się efektami, jakie wkrótce zawitają na dobre.

Projekt REMONT start. Wjeżdżają meble mojego projektu z pejzażami 3D do wymalowanego pokoju córki, wyczekane ponad 2 miesiące. Mamy na budowę , montaż i zagospodarowanie 5 dni, by zdążyć na pożegnanie wakacji drugim tygodniem „rozpołowionego” urlopu. Nie mogę się doczekać, jak będzie wyglądać gotowe. Jaram się niemniej niż córeczka – napisała Katarzyna Skrzynecka pod postem na swoim Instagramie.

Cóż, musimy przyznać, że aktorka postawiła sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Skrzynecka i Łopucki bardzo kochają swoją córeczkę i poświęcili resztę swojego urlopu na odnowienie pokoju Alikii. Dołączamy się do Katarzyny Skrzyneckiej i także nie możemy doczekać się efektu finalnego, który już z samej zapowiedzi sprawia wrażenie imponującego.

Zobacz: Odchudzona Katarzyna Skrzynecka w bikini. Dieta gwiazdy przyniosła piorunujące efekty! „Czapki z głów”

Katarzyna Skrzynecka o córce Alikii

Skrzynecka nigdy nie ukrywała, że córka Alikia jest jej oczkiem w głowie. Od najmłodszych lat stara się przekazać jej jak najwięcej informacji na temat otaczającego ją świata:

Z sześcioletnią córką rozmawiam na wiele poważnych tematów. O tym, dlaczego chodzi się na „czarne marsze”, by kobiety miały prawo do badań i operacji prenatalnych. O tym, co to są operacje w łonie matki, co to jest autyzm, czym jest niepełnosprawność fizyczna, a czym upośledzenie intelektualne i jak takim ludziom możemy pomagać. O tym, że są na świecie różne religie i ludzie nie powinni prowadzić wojen o to, w których bogów chcą wierzyć… O tym, że wujek mieszka i żyje jak rodzina z wujkiem, nie mają żon i też mają prawo być razem szczęśliwi. Jej rozsądek i dojrzałość w takich dyskusjach są poruszające i fascynujące – wyznała na łamach „Gali”.

Kasia zapewnia Alikii odpowiednie, wręcz idealne warunki do rozwoju:

Alisia wychowuje się w rodzinie, która nie zna histerii, agresji ani „cichych dni”. Nasz dom jest pełen pogody, ciepła i poczucia humoru. Najczęściej usłyszysz tu serdeczny śmiech, nasz i dziecka. Żona i córki dostają od taty, męża kwiaty bez okazji.

Czy to nie urocze?

Zobacz: Tak Katarzyna Skrzynecka wyglądała na ślubie z Marcinem Łopuckim! Para pokazała zdjęcie sprzed 10 lat!


Katarzyna Skrzynecka zrobiła remont w pokoju córki - Instagram

Katarzyna Skrzynecka zrobiła remont w pokoju córki - Instagram

Katarzyna Skrzynecka zrobiła remont w pokoju córki - Instagram

Katarzyna Skrzynecka zrobiła remont w pokoju córki - Instagram

Katarzyna Skrzynecka - Instagram

Katarzyna Skrzynecka - Instagram

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×