Niezwykle szczere wyznanie Katarzyny Skrzyneckiej. Gwiazda pierwszy raz poruszyła temat utraconej ciąży. „Nie udało się”

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka o nieudanym in vitro i ciąży

Dzisiaj Katarzyna Skrzynecka jest żoną i przede wszystkim matką sześcioletniej Alikii. Niestety wielokrotne próby zajścia w ciążę odbiły się na jej życiu bardzo głęboko. W niezwykle szczerym wywiadzie, którego udzieliła magazynowi Dobry Tydzień Skrzynecka wyjawiła, że w jej wypadku nie pomagało nawet in vitro. A potem stał się cud:

Nadzieję można stracić tylko wtedy, gdy wiek kobiety jest zbyt zaawansowany. Dziś medycyna stoi na tak wysokim poziomie, że pomaga w przypadkach beznadziejnych. U mnie zabieg in vitro się nie udał, ale potem zaszłam w ciążę. Córeczka pojawiła się na świecie drogą naturalną

Wiele osób uważa, że imię jakie gwiazda nadała dziecku jest dosyć egzotyczne. Katarzyna wyjaśniła jednak, że jest to tylko ukłon w stronę kultury greckiej, ponieważ jest ona bardzo bliska aktorce.

Od wielu lat spędzamy w cichym zakątku na Krecie każde wakacje, mamy tam wspaniałych przyjaciół. Dlatego chcieliśmy, żeby nasze dziecko nosiło greckie imię. Mielibyśmy jednak problem, gdyby urodził nam się syn. Bo przecież Zeus Łopucki brzmiałoby komicznie.

Jak teraz wyglądają relacje Katarzyny Skrzyneckiej?

Większość kobiet marzy o córeczce, którą będą mogły wprowadzać w świat dbania o urodę, ciuchów i pierwszych miłości. Jakie relacje ma ze swoją pociechą Skrzynecka?

To moja najlepsza przyjaciółka. Non stop pogodna i uśmiechnięta. Bywa, że towarzyszy nam w pracy, czy tak jak dziś, jest tu ze mną podczas wywiadu. Zależy nam z mężem, żeby widziała, jak pracujemy. Często też przebywa ze swoją 23-letnią siostrą, z którą ma świetny kontakt. Paula pracuje w gabinecie kosmetycznym, studiuje kosmetologię. Chce zdobyć uprawnienia pielęgniarskie, bo przydadzą się jej w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej. Wraz z mężem jesteśmy z niej bardzo dumni. I cieszymy się, że Alikia może podpatrywać starszą siostrę. Paula mieszka blisko nas, często też w weekendy pomieszkuje u nas wraz ze swoim psem. Uwielbiamy te chwile, kiedy wszyscy jesteśmy razem. – zapewniła gwiazda

Wygląda na to, że ich więź jest wręcz wzorcowa! Pozostaje tylko życzyć, żeby była taka gdy Alikia zostanie nastolatką… 😉

Przepiękna Katarzyna Skrzynecka z córeczką na okładce nowej Gali! Aktorka pierwszy raz wyjawiła ukrywany dramat z przeszłości!

Bardzo kobieca Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się śliczną córeczką i przystojnym małżonkiem! Cudowna rodzinka na medal!

To dopiero riposta dla Anny Lewandowskiej! Katarzyna Skrzynecka nie bajeruje fanów tylko mówi jak jest


Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki – Osobowości i sukcesy 2018

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki – Osobowości i sukcesy 2018

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki – Seks w życiu kobiety, premiera w teatrze IMKA

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki – Seks w życiu kobiety, premiera w teatrze IMKA

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką

Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim i córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×