Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Półnaga Anna Mucha przyłapana na gorących igraszkach w ramionach przystojniaka. Zdjęcie rozpaliło Internet do czerwoności!
Półnaga Anna Mucha przyłapana na gorących igraszkach w ramionach przystojniaka. Zdjęcie rozpaliło Internet do czerwoności!

Półnaga Anna Mucha przyłapana na gorących igraszkach w ramionach przystojniaka. Zdjęcie...

Półnaga Anna Mucha przyłapana na gorących igraszkach w...

Agata Duda urządziła rewię mody w USA! Najpiękniejsze kreacje zostawiła na sam koniec
Agata Duda urządziła rewię mody w USA! Najpiękniejsze kreacje zostawiła na sam koniec

Agata Duda urządziła rewię mody w USA! Najpiękniejsze kreacje zostawiła na...

Agata Duda urządziła rewię mody w USA! Najpiękniejsze...

Mikołaj Roznerski opuszcza „M jak Miłość”?! „Nie byłem przygotowany na…”
Mikołaj Roznerski opuszcza „M jak Miłość”?! „Nie byłem przygotowany na…”

Mikołaj Roznerski opuszcza „M jak Miłość”?! „Nie byłem przygotowany na…”

Mikołaj Roznerski opuszcza „M jak Miłość”?! „Nie byłem...

Dziś środa, 26.09.2018

Katarzyna Niezgoda po latach przerwała milczenie i przyznała się do błędu! Opowiedziała o rozstaniu z Tomaszem Kammelem

Katarzyna Niezgoda, Tomasz KammelKasia Niezgoda o rozstaniu z Tomaszem Kammelem

Wyglądali na niesamowicie zakochanych. Choć wielu nie wierzyło, że ten związek naprawdę ma miejsce, Tomasz Kammel i Kasia Niezgoda przez parę lat żyli ze sobą jak w bajce. Czar prysł, gdy ni z tego ni z owego gruchnęła informacja o ich rozstaniu. Prasa i media nie mogły uwierzyć w to, że ta miłość „na przekór wszystkim” rozpadła się z dnia na dzień.

Żadne z nich nigdy nie komentowało zbyt obszernie swojego rozstania. Dopiero w niedawnym wywiadzie, którego Niezgoda udzieliła jednemu z magazynów okazało się, że nie przewidywała jakie konsekwencje ma związek z osobą publiczną:

Nigdy niczego nie kalkulowałam, nie wyliczałam i to był mój błąd. Nie zdawałam sobie sprawy, jak trudno być osobą publiczną. Byłam w tym kompletną ignorantką. Po prostu zakochałam się – wyjawiła w Vivie!

Niestety, miłość nie wystarczyła, żeby pokonać przeciwności. Coś zaczęło się psuć, gdy późniejsze problemy zawodowe Kammela (tzw. Kammelgate), które w 2009 roku mocno nadszarpnęły jego karierą, odbiły się również na Kasi, która nie radziła sobie z taka ilością medialnego szumu. Skończyło się na wizycie u terapeuty:

Musiałam poszukać pomocy u kogoś, kto wyciągnąłby mnie z depresji, ze stresu i sprawił, że zacznę sobie dawać radę sama ze sobą – wyjawiła.

A gdy i tę przeszkodę udało się jakoś ominąć… Wygląda na to, że Kammel zwyczajnie się poddał:

Jedni cię skreślają, inni zostają i zaskakują. Życie to ciągłe zmiany, nic naprawdę nie jest wieczne. A dla mnie ważne jest, że są przy mnie ludzie, którzy mi pomogli, szczerzy, nikogo nieudający. Niektórych w życiu nigdy bym nie podejrzewała o taką życzliwość dla mnie. A teraz ja mogę znowu pomagać innym – skwitowała Niezgoda.

Myślicie, że gdyby nie afera w 2009 roku, dalej byliby razem?

Tomasz Kammel jest zakochany! Jego nowa partnerka to klon Kasi Niezgody!

Katarzyna Niezgoda jest zakochana jak nastolatka! Wrzuciła „całuśne zdjęcie” z partnerem. Przystojniejszy od Tomasza Kammela?

Kasia Niezgoda pokazała swoją imponującą willę z basenem w TVN! Mieszka jak w bajce! [ZDJĘCIA]Czy Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda tworzyli dobraną parę?

Komentarzy: 1


Gość | 17 czerwca 2018, 09:41

Można się zakochać w takiej grubasce ale trzeba być tzw. fetyszem, który jeszcze dokarmia takie egzemplarze. Myślę że Kamel do takich należy, ponieważ jego następna partnerka też szczuplaczkiem nie jest


Dodaj komentarz
×