NewsySensacyjne rozstanie! Dlaczego Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda nie są już razem?

Sensacyjne rozstanie! Dlaczego Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda nie są już razem?

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel (fot. AKPA)
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel (fot. AKPA)
Karol

26.10.2015 14:51, aktual.: 26.10.2015 20:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Związek Tomasza Kammela i Katarzyny Niezgody przez wiele lat był jednym z najczęściej komentowanych przez tabloidy i serwisy plotkarskie. Para dostarczała wielu wrażeń i była dowodem na prawdziwą miłość. Ich relacji nie zaszkodziła nawet wstydliwa afera finansowa sprzed sześciu lat.

Przypomnijmy, że Katarzyna Niezgoda jako wiceprezes Pekao SA dawała ukochanemu zlecenia na szkolenia prowadzone przez jego firmę Sparrow. Chociaż oboje stracili swoje posady, ich relacja przetrwała, a co więcej, skandal zakończył się romantycznymi zaręczynami. To spowodowało, że media zaczęły plotkować o ślubie i dzieciach.

Teraz Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda nie są już razem. Tygodnik "Twoje Imperium" sugeruje, że powodem rozstania jest instynkt macierzyński, który obudził się w byłej już partnerce prezentera.

Bizneswoman zaczęła podobno coraz bardziej nalegać na ślub, bo zapragnęła stabilizacji, a gwiazdor telewizji był gotów walczyć o ten związek - wszak dla niego ukochana odeszła od męża - czytamy na łamach "Twojego Imperium". - Ale pod koniec minionych wakacji Tomasz Kammel miał uczciwie przyznać, że nie czuje się jeszcze gotowy na tak poważną zmianę w życiu. Zatem postanowili się rozstać - dodaje gazeta.

Jak donosi "Twoje Imperium" rozstanie odbyło się w bezkonfliktowej atmosferze i wzajemnym szacunku. Czy jest jeszcze szansa, aby tych dwoje było jeszcze razem? Tego nie wiadomo, a i gazeta o tym nie pisze, dodając jednak, że ani Kammel, ani Niezgoda nie chcą komentować rozpadu relacji.

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel (fot. AKPA)
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel (fot. AKPA)
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel (fot. ONS)
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel (fot. ONS)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także