Kasia Tusk pokazała swoje biuro. Jest czego zazdrościć. „Do takiego Korpo aż chce się przychodzić”

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk jest od kilku lat uznaną blogerką. Regularnie prowadzi w sieci swojego bloga o nazwie MakeLifeEasier. Jej firma prężnie się rozwija, a takiego biura może jej pozazdrościć niejedna bizneswoman. 

Kasi Tusk stała się popularna w czasie, gdy jej ojciec Donald Tusk został premierem. Wtedy to wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami, zajmując w parze z Rafałem Maserakiem trzecie miejsce.

Rozpoznawalność przyczyniła się także do sukcesu jej bloga, który stworzyła w 2011 r. wraz z przyjaciółką Zofią Cudny. Na stronie poruszają tematy związane z modą oraz aranżacją wnętrz. Kasia ma na swoim koncie także autorską kolekcję modową MLE Collection, oraz dwie książki – Elementarz stylu oraz poradnik fotograficzny Make photography easier.

Kasia Tusk pokazała swoje biuro

Blogerka ma także swoją niemałą społeczność na Instagramie. Jej konto obserwuje już ponad 367 tysięcy użytkowników. To właśnie tam dzieli się z fanami zdjęciami przedstawiającymi jej życie prywatne i zawodowe. Bardzo często udostępnia relacje z podróży, jednak aktualnie loty zagraniczne są zawieszone, w związku z tym Tusk postanowiła pokazać swoje domowe biuro.

Wnętrze, w którym na co dzień pracuje to nic innego jak jej prywatny salon. Kasia nazywa go swoim „korpo”, a my jej zazdrościmy. Ten przestronny, słoneczny pokój z piecem i jasną, drewnianą podłogą w niczym nie przypomina typowych, korporacyjnych biur. Miękki dywan i meble w stylu lat 60. sprawiają, że pomieszczenie wygląda naprawdę przytulnie.

Tusk nie zapomniała również o dekoracjach w postaci obrazów czy żywych kwiatów na stole. Nie brakuje także świec. Za biurem natomiast możemy dojrzeć sypialnię ze sporym łóżkiem i wysokimi oknami, dzięki którym pomieszczenie stało się przestronne i doświetlone. Jest pięknie – jasno i kojąco. W takim miejscu zapewne pracuje się z wielką przyjemnością.

Korpo Makelifeeasier.

Zdjęcie spotkało się ze sporym uznaniem wśród fanów. Skomentowała je także koleżanka Kasi po fachu, Anna Skura.

Cudnie Kasiu tu u Ciebie, a najbardziej zazdroszczę pieca – napisała.

Internauci podzielają jej zdanie. Niektórzy z chęcią wysłaliby nawet swoje CV.

  • Najpiękniejsze korpo.
  • Do takiego korpo aż chce się przychodzić.
  • Za każdym razem na nowo zachwycam się oknem w twojej sypialni i tym uroczym kominkiem.
  • To kiedy i gdzie można wysyłać CV do takiego korpo?

W takim biurze domowym praca to czysta przyjemność.


Biuro Kasi Tusk

Biuro Kasi Tusk

Biuro Kasi Tusk

Biuro Kasi Tusk

Biuro Kasi Tusk

Biuro Kasi Tusk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×