Kasia Nosowska celebruje 26. urodziny syna. Wraca pamięcią do porodu: „Położna powiedziała, że będzie bolało”. Jest też nowe zdjęcie Mikołaja

Kasia Nosowska świętuje 26. urodziny syna

Kasia Nosowska świętuje 26. urodziny syna

Kasia Nosowska we wzruszającym poście z okazji 26. urodzin syna wróciła wspomnieniami do dnia porodu. Co napisała?

Katarzyna Nosowska to ikona – nie ma wątpliwości, że na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki i jest królowa sceny. Wokalistka grupy Hey w ostatnich latach publicznie rozlicza się ze swoją przeszłością, ale i teraźniejszością. Bez skrupułów opowiedziała o zdradzie, której dopuścił się jej mąż – Paweł Krawczyk, o jego alkoholizmie, problemach z rodzicami, którzy nie dali jej wystarczająco dużo miłości, a także o tak intymnych sprawach jak jej stosunek do śmierci.

Nie bez powodu – artystka wierzy, że jest w stanie swoją przemianą i otwartym mówieniem o demonach, zainspirować fanów do działania. Sama przez lata nie wierzyła w siebie.

Niska samoocena to jest przekleństwo ludzkości – wyznała.

Jedną rzeczą, której w swoim życiu jest pewna niezmiennie, jest jej wielka miłość do syna. Dzisiaj świętuje jego 26. urodziny. Co napisała?

Kasia Nosowska celebruje 26. urodziny syna. Po raz pierwszy zdradziła szczegóły porodu

Katarzynę Nosowską łączy z synem Mikołajem wyjątkowa więź. To najważniejsza osoba w jej życiu, czego gwiazda wcale nie ukrywa. Mężczyzna jest owocem miłości artystki z byłym partnerem, muzykiem Adamem Krajewskim.

Zawsze dużo rozmawialiśmy, bo wiem, że jestem w tym dobra. Dałam mu dużo wolności i uczyłam go, żeby nie bał się mówić. Nawet tego, co myśli o mnie, bo uważam, że przychodzi moment, kiedy każdy ma prawo powiedzieć rodzicom, że się mylą – mówiła Nosowska w wywiadzie dla Urody Życia.

Kasia urodziła Mikołaja w wieku 25 lat. W jednym z wywiadów wyznała, że ciąża i oczekiwanie na dziecko, sprawiły, że stała się silniejsza. Dumna mama właśnie postanowiła uczcić 26 urodziny swojego jedynego dziecka.

W poście wspomina dzień, w którym jej syn przyszedł na świat. Po raz pierwszy zdradziła nieco szczegółów, dotyczących porodu. Nie ukrywa także dumy z tego, na jakiego człowieka wyrósł Mikołaj.

22.05.1996- opuścił kawalerkę pod sercem, mój syn Mikołaj. Rodziłam w mieszkaniu nad komisariatem. Tego dnia Legia przegrała z Widzewem. Jeannette Kalyta- cudowna położna, powiedziała, że będzie bolało, ale to nie o mnie chodzi, to ten mały chłopiec przychodzi na świat, to jego moment. Byłam cicha i tak bardzo się starałam by jemu było jak najlżej. Dziś kończy 26 lat. Jestem tak wdzięczna, że jest. Mikołaju, synu, nauczycielu, doradco- Bądź szczęśliwy @miki_krajewski – napisała.

O rety! Takie coś mi przysłał Jacek Poremba @jacekporemba , wspaniały artysta, który dwa tygodnie po porodzie zrobił nam te zdjęcia! Takie Maleństwo i zapach tej niemowlęcej główki.. Boże, dziś jestem tak przejęta, wzruszona.. Co się ze mną dzieje na stare lata?:)

Posty wzruszył obserwujących profil Kasi Nosowskiej. W komentarzach nie brakuje urodzinowych życzeń i gratulacji dla dumnej mamy.

Czym zajmuje się syn Katarzyny Nosowskiej?

Syn Nosowskiej pasjonuje się koszykówką, a także próbuje swoich sił w szeregach jednej ze znanych agencji modelingowych Model Plus. Mikołaj pisze teksty i dobrze radzi sobie jako wokalista. Wystąpił nawet ze swoją mamą, między innymi podczas Męskiego grania.

Podążał własną drogą. Do pewnego momentu nikt nawet nie wiedział, jak wygląda. Nosowska trzymała go z dala od mediów.

Dla swoich kolegów nigdy nie byłem Mikołajem Krajewskim synem Kasi, tylko po prostu Mikołajem. To mi odpowiadało, bo miałem szansę na wykreowanie swojego wizerunku wśród osób, na których bardzo mi zależy. Oczywiście teraz, które chciałyby mnie w przyszłości posłuchać albo teraz mnie słuchają, chciałbym pokazać siebie, nie tylko siebie z perspektywy mamy. Dostałem możliwość życia normalnie – mówił w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN kilka lat temu.

Z jego instagramowego profilu można wywnioskować, że nadal pasjonuje go sport i regularnie trenuje. Mikołaj Krajewski od 2019 roku jest też  zaręczony. Wybranką syna Kasi Nosowskiej jest Marianna Olbrych, córka popularnej dziennikarki Grażyny Olbrych. Poznali się w sieci – dziewczyna napisała do Mikołaja, a chwilę później spotkali się na pierwszej randce.


Kasia Nosowska świętuje 26. urodziny syna

Kasia Nosowska świętuje 26. urodziny syna

Kasia Nosowska wspomina narodziny syna

Kasia Nosowska wspomina narodziny syna

Kasia Nosowska wspomina narodziny syna

Kasia Nosowska wspomina narodziny syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×