Kasia Dziurska pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. Prześwitujące koronki i gorące czerwień działają na wyobraźnię

Kasia Dziurska

Kasia Dziurska

Kasia Dziurska na Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze ślubu, na którym pozuje z ukochanym, Emilianem Gankowskim. Postawiła na odważną kreację. Co na to internauci? 

Kasia Dziurska wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami, gdzie zajęła wysokie, siódme miejsce. Zyskała grono nowych fanów, którzy śledzą jej działania w sieci. Jakiś czas temu proponowała im zakup książki. Opowiada o walce z Hashimoto i SiBO. Publikacja zawiera informacje, które mają zachęcać do regularnych badań:

Bardzo zależało mi, abyście przede wszystkim znaleźli odpowiedzi na nurtujące Was pytania i spostrzeżenia, na podstawie mojej historii i pomocy specjalistów. Chciałabym aby ta książka była formą edukacji dla Was, kierunkowskazem. Jestem pewna, że dzięki niej Wasze życie z Hashimoto czy SiBO zmieni się na lepsze – komentowała Dziurska jakiś czas temu.

Kasia Dziurska w odważnej kreacji na ślubie

Do tego, by napisać książkę, Kasię namówił jej narzeczony, Emilian Gankowski. Nie jest tajemnicą, że zakochani planują ślub. O tym, że taka uroczystość będzie miała miejsce, poinformowali podczas rozmowy na żywo na Instagramie:

Planujemy na pewno ślub. Lubimy spontanicznie podejmować decyzje, więc nawet będąc gdzieś na wakacjach, postanowimy, że dzisiaj się hajtniemy i wtedy na miejscu wszystko ogarniemy. Więc nie zdziwcie się, jeśli z dnia na dzień was poinformujemy, że wzięliśmy ślub, ale na pewno się to wydarzy – mówiła trenerka.

Zanim Dziurska i Gankowski staną przed ołtarzem, raz na jakiś czas pojawiają się na ślubach znajomych. Tak było niedawno, czym Kasia pochwaliła się na Instagramie. Pozuje ubrana w odważną, czerwoną suknię, w której jest jej bardzo do twarzy. Tuż obok niej stoi jej ukochany, który uśmiecha się do zdjęcia.

Wesele hej! Sto lat najpiękniejszej Młodej Parze!

Internauci w komentarzach komplementują stylizacje trenerki, pisząc, że jest to bardzo dobry wybór:

  • Ale ciekawa sukienka Kaśka.
  • Pięknie wyglądacie. Cudowna suknia Kasiu w świetnym kolorze.
  • Fantastyczna kreacja Kaśka!

Trudno się nie zgodzić z tymi komentarzami. Dziurska w takim wydaniu prezentuje się świetnie.

 

 


Kasia Dziurska i Emilian Gankowski na ślubie znajomych

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski na ślubie znajomych

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski na ślubie znajomych

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski na ślubie znajomych

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski na ślubie

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski na ślubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×