Kasia Cichopek o trudnych warunkach pracy w „Pytaniu na Śniadanie”. Oj, to naprawdę może się skończyć chorobą!

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek powiedziała, jak się pracuje na planie Pytania na śniadanie. Oj, można się zdziwić! Niekiedy panują tam iście spartańskie warunki...

Kasia Cichopek stała się sławna dzięki M jak miłośćPotem przyszedł czas odcinania kuponów. Wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, gdzie poznała przyszłego męża, Marcina Hakiela. Para szybko sformalizowała związek. Na świat przyszło dwoje ich dzieci: Adam Helena. Niestety małżeństwo przed kilkoma miesięcami się zakończyło, a Kasia i Marcin czekają na rozwód. W tym trudnym czasie aktorka skupia się na pracy.

Nie tylko jest obecna na planie serialu, ale również współprowadzi Pytanie na śniadaniew którym występuje w duecie z przystojnym Maciejem Kurzajewskim. Ich relacje są czysto koleżeńskie, jednak media i fani w pewnym momencie zaczęli ich ze sobą łączyć. W końcu zaszło to tak daleko, że nieznany sprawca założył im podsłuchy i nagrywał ich rozmowy. Następnie rozesłał je do TVP, tabloidów oraz do Hakiela.

Adwokat gwiazdy przekazał, że sprawa trafiła na policję:

Moja Mocodawczyni nigdy nie wyrażała zgody na nagrywanie prowadzonych przez nią rozmów i nigdy też nie została uprzedzona, że prowadzone przez nią rozmowy prywatne będą nagrywane, a ich zapisy mogą być wykorzystane w związku z czym, moja Mandantka złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 267 Kodeksu karnego w Komendzie Stołecznej Policji z siedzibą w Warszawie, której to sprawie została nadana sygnatura. Odpowiednie organy zabezpieczyły lub zabezpieczają dowody i rozpoczęły dalsze czynności, zmierzające do ustalenia sprawy ww. czynu zabronionego, co zapewne niebawem nastąpi.

Kasia Cichopek o spartańskich warunkach w PnŚ

Idolka widzów, mimo przykrości, jakie spotkały ją w ostatnim czasie, ciągle pojawia się na ekranie. Wczoraj, w sobotę, gwiazda pożaliła się fanom na spartańskie warunki, panujące na planie PnŚOpowiedziała na Instastory, że jej letnia suknia, nie była odpowiednia na chłodną temperaturę, jaka panowała w studiu, tymczasowo rozstawionym na dworze.

Upał delikatnie zelżał. Ale na szczęście mamy koc, którym możemy się posiłkować, bo nie ukrywam – jest mi trochę zimno. Zimno mi – wyznała.

Mamy nadzieję, że Kasia się nie rozchoruje!

Lubicie oglądać wydania PnŚ z jej udziałem?


Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×