Szukaj

Kasia Cichopek przed samą wigilią zmieniła się w zmysłowego anioła! Gwiazda kupiła niezwykły prezent dla Marcina Hakiela!

Kasia Cichopek święta

Kasia Cichopek święta

Choinka Kasi Cichopek

Kasia Cichopek pokazała choinkę. Włożyła skrzydła anioła i białą sukienkę. Aktorka M jak miłość jest gotowa na Boże Narodzenie. Zobacz zdjęcie.

Kasia Cichopek ze skrzydłami anioła

Katarzyna Cichopek, mimo że święta Bożego Narodzenia spędzi daleko od swojego domu, postanowiła ubrać choinkę oraz przywdziać do uroczystej fotki wielce świąteczny strój. Gwiazda M jak miłość pozuje przy swoim pięknym drzewku ze skrzydłami anioła. Ma na sobie śliczną białą świecącą sukienkę, do której przylegają na plecach piękne skrzydełka. Do takiego odświętnego zdjęcia Kasia wkleiła także ciekawy komentarz na swoim Instagramie:

Kochani, okazaliście się prawdziwymi świątecznymi Aniołami! Dzięki Waszym podpowiedziom znalazłam idealny prezent dla Marcina i zamieniam się w bożonarodzeniowego Anioła. Mam nadzieję, że w przedświątecznym szaleństwie także i Wy znajdziecie chwilę na rozrywkę. Wpadnijcie jutro do Złotych Tarasów. Dowiecie się, co wybrałam i jak wyglądam z prawdziwymi anielskimi skrzydłami!

Nie pozostaje nam nic innego, jak skorzystać z zaproszenia Kasi i wpaść jutro do zatłoczonego centrum handlowego. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby dowiedzieć się, co Kasia kupiła swojemu Marcinowi pod choinkę. Podczas spotkania aktorka zaprezentuje się także na żywo w skrzydłach anielskich.

Taki widok Kasi Cichopek to prawdziwy rarytas.

Natalia Siwiec wreszcie pochwaliła się swoim nowym domem! Piękna choinka stanęła w najważniejszym miejscu!

Martyna Wojciechowska pokazała choinkę. Na tle jej luksusowych wnętrz wygląda dość skromnie

Ewa Chodakowska całą noc męczyła się z ubieraniem choinki! Efekt końcowy powalił z nóg nawet jej małżonka!


Kasia Cichopek w skrzydłach anioła

Kasia Cichopek w skrzydłach anioła

Katarzyna Cichopek 2015 r.

Katarzyna Cichopek 2015 r.

Katarzyna Cichopek 2005 r.

Katarzyna Cichopek 2005 r.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×