Kasia Ankudowicz z ruiny zrobiła apartament! Pochwaliła się skończonym remontem mieszkania. Wnętrza jak z katalogu

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz

Kasia Ankudowicz jakiś czas temu kupiła zrujnowane mieszkanie. Gwiazda zabrała się za gruntowny remont, a teraz pokazała efekty spektakularnej metamorfozy.

Kasia Ankudowicz jest jedną z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Popularność zyskała w momencie, gdy pojawiła się w sitcomie Bulionerzy. Serial TVP przyniósł jej sporą sławę i sprawił, że od lat nie może narzekać ani na brak pracy, ale też zainteresowania fanów. Aktorka udowodniła, że ma wielki talent komediowy, który chętnie wykorzystują reżyserzy.

Gwiazda pojawia się nie tylko na małym i dużym ekranie, ale też na deskach teatru. Absorbującą pracę w show-biznesie od dawna już łączy z udanym życiem prywatnym. Pomimo napiętego grafiku zdołała też założyć rodzinę.

W 2016 roku poślubiła szefa firmy nagłośnieniowej, a cztery lata później doczekali się córeczki Konstancji. Jakiś czas temu wyznała, że po raz kolejny zaszła w ciążę, ale ta skończyła się poronieniem.

Miesiąc temu, w przeddzień drugich urodzin Koci, dowiedziałam się, że druga ciąża nie przetrwała, że to na pewno koniec. Koniec drugiego miesiąca – wyznała na Instagramie.

Kasia Ankudowicz pokazała mieszkanie po remoncie

Katarzyna Ankudowicz po trudnych przejściach postanowiła zająć myśli, a świetnie nadawał się do tego remont mieszkania. Zaledwie kilka miesięcy temu pokazała kupione przez siebie lokum, które było kompletną ruiną. Na ścianach nie było nawet tynków, a wnętrza wymagały gruntownych prac.

Przez jakiś czas Kasia trzymała swoich fanów w niepewności. Dopiero gdy efekty prac były już mocno widoczne, wrzuciła pierwsze kadry. Teraz pochwaliła się skończonym remontem i wnętrzami dosłownie jak z katalogu.

Z kompletnej ruiny udało jej się stworzyć nowoczesne mieszkanie z ciekawymi dodatkami. Ściany pomalowane są na biało, co mocno rozjaśnia poszczególne pomieszczenia. Widzimy też białe szafy i drewnianą podłogę, która nadaje sporo ciepła. Ciekawym elementem są przeszklone ściany i nietypowe żyrandole. Mocnym akcentem w salonie jest sofa w odważnym kolorze.

Uwagę zwraca też kuchnia, w której znajduje się przeszklona wyspa ze zlewozmywakiem i płytą grzewczą.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. Jak wam się podoba mieszkanie Kasi?


Katarzyna Ankudowicz pokazała mieszkanie

Katarzyna Ankudowicz pokazała mieszkanie

Katarzyna Ankudowicz pokazała mieszkanie

Katarzyna Ankudowicz pokazała mieszkanie

Katarzyna Ankudowicz pokazała mieszkanie

Katarzyna Ankudowicz pokazała mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×