Gwiazdy na premierze spektaklu „Niezwyciężony”: Edyta Pazura, Karolina Szostak, Natalia Klimas, Bogna Sworowska

Teatr 6 piętro – premiera „Niezwyciężony”

W sobotę w Teatrze 6 piętro, miała miejsce premiera sztuki w reżyserii Eugeniusza Korina  „Niezwyciężoni”. W obsadzie spektaklu znaleźli się: Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Topa, Aleksandra Popławska, Szymon Bobrowski. Przepiękne kostiumy wyszły spod reki Doroty Williams. Wszystko w tej sztuce, zaczynając od tytułu, jest przewrotne, śmieszne i smutne zarazem. Komiczne niezauważalnie przeistacza się w Tragiczne, a jedno i drugie łączy się w przejmująco prawdziwym obrazie zagubienia współczesnego nam świata… Już sam tytułowy „Niezwyciężony” po bliższym poznaniu okazuje się być nazwą dwóch mało do siebie podobnych „zjawisk” – legendarnego brytyjskiego lotniskowca, walczącego w wielu bitwach końca XX wieku i… rudego kota, postrachu sąsiedzkich ptaków i zwierząt domowych. Jak się okazuje, mają ze sobą dużo wspólnego: nie tylko miłość, którą darzy ich jeden z bohaterów sztuki, ale i dramatycznie absurdalne losy, które wywrą duży wpływ na życie pozostałych bohaterów. Lotniskowiec Jej Królewskiej Mości i kot, który zawdzięcza mu swoja ksywkę, na zawsze zmienią losy bohaterów sztuki.

 

Historia zacznie się w niewinny sposób: Emily (Agnieszka Grochowska) i Oliver (Bartłomej Topa) – małżeństwo dotychczas zajmujące dość wysokie miejsce na drabinie społecznej, pod wpływem finansowych trudności jest zmuszone do przeprowadzki ze stolicy do biednej dzielnicy prowincjonalnego miasteczka. Chcąc być mili, zapraszają do siebie na wieczorek zapoznawczy Alana (Szymon Bobrowski) i Dawn (Aleksandra Popławska) – małżeństwo z sąsiedztwa, tak zwanych „ludzi z dołów”. A potem, jak w każdej znakomitej sztuce i jak w każdym prawdziwym życiu, spotkanie czterech niebanalnych charakterów uruchamia całą lawinę trudnych do przewidzenia zdarzeń, w których wszyscy ostatecznie przegrywają ze swoimi słabościami… Ale przegrywają z klasą. Przegrywają, żeby nas, widzów, upewnić w istnieniu jednego niezwyciężonego. Tym prawdziwym NIEZWYCIĘŻONYM jest ludzkie człowieczeństwo, zadziwiająca zdolność do współczucia i czynienia dobra, pomimo wszystko a czasem i wbrew wszystkiemu…

Gwiazdy na premierze

Uroczystą premierę przedstawienia, swoja obecnością zaszczyciły gwiazdy: Dorota Williams, Karolina Szostak, Bogna Sworowska, Edyta Zając – Pazura, Cezary Pazura, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Natalia Klimas, Monika Olejnik, Alicja Resich Modlińska, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel.

Zobaczcie jak gwiazdy zaprezentowały się na czerwonym dywanie.

Zobacz: Przystojniak z Rozinki.pl imponująco przypakował na siłowni, nabrał masy i zrobił się bardzo męski! Prawdziwy z niego kafar!

 

https://jastrzabpost.pl/newsy/monika-kuszynska-stanela-na-nogi_603402.html

 

Zobacz: Przepiękna Marta Żmuda Trzebiatowska pierwszy raz po porodzie pojawiła się na premierze teatralnej!

 


Katarzyna Kolenda-Zaleska
Karolina Szostak

Karolina Szostak

Marzena Rogalska & Tomek Kammel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×