PromocjaBogna Sworowska ambasadorką OBAGI. Tylko dla nas gwiazdy oceniły wybór marki [WIDEO]

Bogna Sworowska ambasadorką OBAGI. Tylko dla nas gwiazdy oceniły wybór marki [WIDEO]

BOGNA SWOROWSKA OBAGI GWIAZDY
BOGNA SWOROWSKA OBAGI GWIAZDY
Redakcja

06.10.2017 19:44, aktual.: 08.10.2017 21:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bogna Sworowska od lat zachwyca swoją nienaganną sylwetką i urodą. Modelka ma na swoim koncie mnóstwo sesji zdjęciowych dla największych magazynów w Polsce i za granicą. Sworowska w wieku 16 lat nawiązała współpracę z legendarnym domem mody – Moda Polska, a w 1987 roku wzięła udział w wyborach Miss Polonia. Podczas finału konkursu zdobyła tytuły II Wicemiss oraz Miss Fotowygrywając wycieczkę do Chicago. Jest pierwszą Polką, która zapozowała na okładce amerykańskiego Playboya.

50-letnia modelka nadal wygląda fenomenalnie! Zatem nikogo nie dziwi fakt, że właśnie ona została twarzą jednej z najbardziej cenionych w Ameryce marki kosmetycznej OBAGI. W poprzednim sezonie polską ambasadorką marki była Aneta Kręglicka. O swojej nowej roli Bogna mówi tak:

Pierwszy raz zetknęłam się z kosmetykami OBAGI po 1987 roku, bo w 87 roku powstała ta marka w Ameryce, a ja od 87 roku przeniosłam się do Ameryki. Jednym z sugerowanych i proponowanych przez moją agencję kosmetyków było właśnie OBAGI. Po tylu latach otrzymuję fantastyczną propozycję, nie było mi jej trudno podjąć, ponieważ wiem, że wtedy, a tym bardziej teraz odpowiednio dobrane przez specjalistę dadzą wyjątkowy efekt.

Gwiazdy nie ukrywają, że marka OBAGI dokonała najlepszego wyboru:

 • Lepszej ambasadorki OBAGI nie mogło sobie wybrać. Bogna jest przepiękną kobietą, bardzo aktywna i cały czas działająca w branży i mająca milion pomysłów - powiedziała Elżbieta Romanowska.
 • Bogna jest dobrym wyborem do reklamowania czegokolwiek. Kobieta która wygląda tak jak ona na pewno skłoni, zmusi kobiety do tego, żeby bardziej dbały o siebie - dodała Katarzyna Kolenda-Zaleska.
 • Jak stratowała do Miss Polonia to była nasza faworytka. Byliśmy zdziwieni, że wygrał ktoś inny. To jest ikona stylu, urody, wzorzec dla innych kobiet jak mają wyglądać. W Bognie to się chyba wszyscy kochali - skwitował Cezary Pazura.

Jaki jest przepis na sukces marki OBAGI?

Pierwszym sukcesem jest to, że piękna pani Bogna Sworowska zgodziła się zostać naszą ambasadorką. Pani Bogna symbolizuje wszystko to, co chcielibyśmy przekazać poprzez OBAGI, czyli urodę, bezpretensjonalność, naturalność i siłę. Bardzo skupiamy się na tym, żeby nasza marka była dostępna tylko w gabinetach medycyny estetycznej i klinikach, żeby polecali ją specjaliści, bo daje to możliwość bardzo profesjonalnej terapii dla skóry w domu - powiedziała nam Beata Synak, marketing manager OBAGI.

Poniżej materiał z uroczystej prezentacji nowej ambasadorki marki OBAGI.

Bogna Sworowska w reklamie OBAGI
Bogna Sworowska w reklamie OBAGI
Bogna Sworowska - OBAGI
Bogna Sworowska - OBAGI
 • Bogna Sworowska - Warsaw Fashion Street 2017
 • Bogna Sworowska - pokaz Roberta Kupisza Krivan 2016
 • Bogna Sworowska - Magiczna gwiazdka
 • Bogna Sworowska - OBAGI
 • Bogna Sworowska w reklamie OBAGI
 • Bogna Sworowska w reklamie OBAGI
 • Bogna Sworowska na pokazie kolekcji Doroty Williams dla Simple CP
 • Bogna Sworowska - OBAGI
 • Bogna Sworowska - 4. urodziny fundacji Wiewiórki Julii
 • Bogna Sworowska - Bal TVN 2016
[1/10] Bogna Sworowska - Warsaw Fashion Street 2017
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także