Szukaj

Fanka zrugała Karolinę Szostak pod nowym zdjęciem. Musiało być jej głupio, gdy przeczytała odpowiedź gwiazdy

Karolina Szostak styl

Karolina Szostak styl

Karolina Szostak pokazała zdjęcie z Mazur, przy okazji oznaczając różne firmy. Zniesmaczona fanka zarzuca jej ciągłe reklamy na profilu.

Karolina Szostak ma za sobą spektakularną metamorfozę, dzięki której przez dłuższy czas była na okładkach plotkarskich gazet w naszym kraju. Jej sekret to dieta doktor Ewy Dąbrowskiej, w ramach której przez określoną liczbę dni je się posiłki owocowo-warzywne. Ta restrykcja jedzeniowa prowadzi do sporej utraty kilogramów. Jednak nie samą dietą człowiek żyje, Szostak jest również aktywna fizycznie. Sporo ćwiczy, a w wolnych chwilach delektuje się czarną kawą, która korzystnie wpływa na metabolizm.

Upływają miesiące, a dziennikarka wciąż wygląda niczym gwiazda. Jej smukła sylwetka zachwyca, a ona dodatkowo podkreśla ją dopasowanymi stylizacjami. Największym powodzeniem cieszą się u niej buty i torebki, którymi chwali się co rusz na swoim Instagramie. Gwiazda posiada tam sporą rzeszę fanów. Nic więc dziwnego, że co chwila padają pytania, o firmy, które pokazuje, dlatego też Szostak chętnie je oznacza. Dziś zniesmaczony fan zarzucił jej nadmierną reklamę na profilu.

Karolina Szostak odpowiada na zarzuty fana

Karolina Szostak dba nie tylko o swoją figurę, ale także o fryzurę. Niedawno na jej głowie po raz kolejny doszło do metamorfozy. Dziennikarka została przy blondzie, jednak postanowiła odświeżyć swój dotychczasowy kolor i go nieco rozjaśnić. Efekt tej przemiany pokazała na swoim Instagramie. Jedna z fanek przyznała, że tak się zmieniła, że miała trudności, by ją poznać.

Szostak aktualnie przebywa na Mazurach, jednak nie zapomina o swoich obserwatorach. Wczoraj dodała nowe zdjęcie z relacji z tego wyjazdu. Poinformowała w opisie, że pogoda wciąż jest kiepska. Przy okazji w poście oznaczyła marki firm, które pokazała na fotografii.

Dzisiaj dzień deszczowy na Mazurach – napisała.

Jedna z fanek gwiazdy poczuła się zaniepokojona, tym, że dziennikarka wstawiła powyższe oznaczenia. Napisała wprost:

Fajna dziewczyna z Ciebie szkoda tylko, że każde zdjęcie musi być opatrzone reklamowaniem czegoś.

Szostak postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty:

Nie reklamuje na tym zdjęciu nic. Tylko oznaczam informacyjnie, ponieważ Panie często pytają.

Jest to prawda, gdyż pod postem również można zauważyć sporo pytań dotyczących akcesoriów, jakie Karolina ma na zdjęciu.


Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×