Szukaj

Justyna Żyła zamieściła ogłoszenie matrymonialne: „Szukam męża”. Jakie ma wymagania?

Justyna Żyła na swoim Instagramie bez ogródek ogłosiła światu, że szuka męża. Co ją skłoniło do takiego wyznania? Jak zareagowali internauci?
Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła od kiedy rozwiodła się ze słynnym skoczkiem, Piotrem Żyłą, zyskała rozgłos, o jakim wcześniej mogła tylko pomarzyć i zaczęła robić karierę medialną. Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie nie poszło jej zbyt dobrze i została okrzyknięta najgorszą uczestniczką wszystkich dotychczasowych edycji. Skupiła się także na rozwijaniu swojego bloga kulinarnego i idzie jej całkiem dobrze. Samodzielnie zajmuje się także domem, co chyba zaczyna jej już trochę doskwierać, co widać w jej najnowszej publikacji na Instagramie.

Justyna Żyła szuka męża

Justyna Żyła już niejednokrotnie udowodniła, że poczucia humoru jej nie brakuje i ma spory dystans do siebie. Nie przejmowała się krytyką, jaka na niej spadła po tańcach, czy też zabiegach estetycznych, które bardzo sobie ceni, i robi swoje.

W najnowszej publikacji bez ogródek oświadczyła, że jest potrzebny jej mąż. Po co? Trawę trzeba skosić, a zimą odśnieżyć. Chyba niektóre obowiązki związane z utrzymaniem domu zaczęły Justynę przytłaczać, stad takie słowa. Mimo wszystko nie traci optymizmu i pokazał, że sama też sobie radzi.

Od tyłu, ale broń Boże nie wypiełam się na was …męża szukam, takiego co kosić umie, odśnieżać itp. kogo polecacie #rolniczka#szukammęża #babydająradę #justynazyla#miastowisla #pozdrowki – npisała.

Post Justyny Żyły przypadł do gustu jej obserwującym, którzy w komentarzach udzielają rad i rekomendacji.

  • Jystynko tego typu chwastow, traw i innej zieleni nie kosi się w ten sposób to nie ekologiczne.
  • Kobieta „do tańca i do różańca” To w Tobie lubię najbardziej! Mam nadzieję, że będziemy miały okazję umówić się na kawę!
  • Oj tam od razu męża… złota rączka wystarczy.
  • Ni mioła baba kłopotu wzila se dziada,  po co Ci kalesony łobce prać.
  • Justynka,Ty to jesteś kobieta petarda! – piszą.

Pojawiły się także pierwsze propozycje matrymonialne.

  • Zapraszam na wypoczynek nad Polskie morze, będzie okazja się poznać.
  • Ochh Justynko to super wiadomość dla mnie, bo Ty mnie już od bardzo dawna sie podobasz, jakies 10 lat i w końcu możne coś się uda.


Justyna Żyła - pillow challange

Justyna Żyła - pillow challange

Odmieniona Justyna Żyła w Tańcu z gwiazdami 11

Odmieniona Justyna Żyła w Tańcu z gwiazdami 11

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×