NewsyJustyna Żyła publicznie o nowym związku Piotra. Zamieściła długi list. Przy okazji napisała o swojej miłości

Justyna Żyła publicznie o nowym związku Piotra. Zamieściła długi list. Przy okazji napisała o swojej miłości

Justyna Żyła
Justyna Żyła
Marta Borkowska

01.08.2020 09:00, aktual.: 01.08.2020 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według najnowszych doniesień mediów Piotr Żyła jest znów zakochany. Wybranką jego serca została dużo młodsza gwiazda TVN-u Marcelina Ziętek. Widzowie mogą znać ją z takich produkcji jak TVN Szkoła, czy 19+.

Okazuje się, że para spędza wspólnie urlop. Choć każde z nich dodawało zdjęcia osobno, to czujne oko obserwatorów profilu skoczka wypatrzyło, że jednak między tymi dwoma coś zaiskrzyło. Piotr na swoim profilu dodał zdjęcia na skuterze wodnym, natomiast Marcelina, która wypoczywała w tym samym miejscu, chwaliła się, że nie jest tam sama. Informację o chłopaku można było wyczytać między innymi z dodanych przez nią hasztagów.

Smaczku historii dodała fotografia, na której widzieliśmy męską, gołą klatkę piersiową, zapewne wybranka jej serca. Na niej dopatrzeć się można było charakterystycznych dla Piotra Żyły pieprzyków. Według informatorki Pudelka para spotyka się ze sobą.

Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotra często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal.

Justyna Żyła odniosła się do związku Piotra

Między byłymi małżonkami na trudno szukać porozumienia. Wciąż panuje tam bardzo napięta atmosfera, czemu wyraz dały ostanie wydarzenia. Całkiem niedawno tych dwoje publicznie prało swoje brudy, choć od rozwodu minęło już sporo czasu. Justyna Żyła w rozmowie z Plotkiem podkreśliła, że nie będzie komentować związku byłego męża. Nie chce, by cała sytuacja odbiła się negatywnie na dzieciach.

Jednak mimo tych zapewnień wczoraj zdecydowała się udostępnić post na Instagramie. Dodała zdjęcie z córką i zamieściła w opisie wymowne słowa. Takiego komentarza zapewne się nie spodziewaliście.

Kochani. Dziękuje za setki pytań , maili oraz wiadomości prywatnych na Instagramie dotyczących mojego ex męża, ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje, wiec oświadczenia nie będzie - napsiała.

Dodała także, że nie interesuje ją, z kim spotyka się aktualnie jej były mąż. Jego romanse nie są dla niej nowością.

Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia.

Jej celem jest przede wszystkim ochrona jej dzieci, to one głównie zajmują jej czas.

Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem. Dziękuje. Miłego wieczoru

Pod postem natomiast jedna z fanek dodała komentarz na temat tego, że Justyna także w końcu odnajdzie swoją miłość.

Czas jest cierpliwy. Jeszcze znajdzie Pani swoją miłość życia - napsiała internautka.

Żyła jej natychmiast odpowiedziała:

Mam swoje dwie.

Tym samym zdementowała plotki o nowej miłości, które obiegły wczoraj media. Najprawdopodobniej z przystojnym Pawłem łączą ją tylko sprawy zawodowe.

Justyna Żyła
Justyna Żyła
Nowy partner Justyny Żyły
Nowy partner Justyny Żyły
Nowy partner Justyny Żyły
Nowy partner Justyny Żyły
Justyna Żyła z córką
Justyna Żyła z córką
Justyna Żyła o nowej miłości
Justyna Żyła o nowej miłości
Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek
Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także