Szukaj

Ostra Justyna Żyła o nowym romansie Piotra. Takich słów z jej ust chyba nikt się nie spodziewał

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła skomentowała związek swojego byłego męża, Piotra Żyły, z 22-letnią gwiazdą TVN-u Marceliną Ziętek. Co powiedziała?

Media obiegły wieści, że Piotr Żyła zakochał się w młodszej o ponad dekadę Marcelinie Ziętek, którą rozpoznają widzowie programów TVN Szkoła i 19+. 

To bacznie obserwujący profil skoczka internauci dostrzegli, że to właśnie z młodą gwiazdą spotyka się skoczek. Ostatnio Piotr przebywał na urlopie, gdzie szalał na skuterze wodnym. W tym samym miejscu odpoczywała również Marcelina, która pochwaliła się, że jest tam z chłopakiem, co można wyczytać między innymi w jej hasztagach.  Potem zamieściła fotkę, na której widać gołą klatkę piersiową jej wybranka, a takie same charakterystyczne pieprzyki ma także Żyła.

Informatorka Pudelka potwierdza, że się spotykają.

Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotra często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal.

Jak skomentowała nowy związek eks męża Justyna Żyła?

Justyna Żyła komentuje nową partnerkę Piotra Żyły

Między Justyną Żyłą i Piotrem panuje dosyć napięta atmosfera. Niedawno skończyła się kolejna w ich wykonaniu burza medialna, gdzie publicznie prali brudy, mimo że już minęło sporo czasu od rozwodu. W sporze padły też słowa pod adresem nowej partnerki skoczka – podobno jego dzieci nie życzą sobie spotykać się z ojcem w jej towarzystwie.

Justyna Żyła w rozmowie z Plotkiem podkreśliła, że właśnie z powodu Jakuba i Karoliny nie chce komentować związku byłego męża. Wie, że jest to delikatna sprawa i może negatywnie wpłynąć na dzieci. Zwykle ostra, a tym razem z jej ust padły słowa, które mogą zaskoczyć.

Nie chce tego komentować dla dzieci. To od dawna przykra i krępująca sprawa.

Informacje, które pojawiły się w mediach, mówią o tym, że Marcelina i Piotr spotykają się już dosyć długo, przynajmniej od roku. Jednak jeszcze żadne z nich nie opublikowało wspólnego zdjęcia, są tylko takie, na których partner Ziętek – prawdopodobnie właśnie sportowiec – ma zakrytą twarz.


Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×