Szukaj

Internauci dokopali się do zdjęcia Żyły z przystojnym romantykiem. Wcześniej skradł serce innych gwiazd

Justyna-Żyła

Justyna-Żyła

Justyna Żyła otagowała się na zdjęciu z tajemniczym mężczyzną. Spekuluje się, że to jej nowy partner. Kim jest? Sprawdziliśmy.

O Justynie Żyle stało się głośno w 2018 roku, gdy kobieta publicznie oznajmiła, że Piotr Żyła zostawił ją i dzieci dla kochanki. Choć skoczek długo milczał, to w końcu postanowił skomentować te doniesienia na wizji. Według jego słów para próbowała dojść dwukrotnie do porozumienia, jednak bez skutku. Małżeństwo rozstało się.

Medialny szum na ich temat ucichł i wydawało się, że wreszcie się dogadali. Jednak Justyna postanowiła powrócić do wydarzeń sprzed rozstania. Upubliczniła prywatną korespondencją w sieci. Opublikowała rozmowę jej córki z Piotrem. Ten fakt rozzłościł skoczka, więc postanowił pokazać wymianę zdań z byłą żoną. Kiedy oboje oświadczyli, że nie będą już dla dobra dzieci prac publicznie swoich brudów, na Instagramie kobiety pojawiły się słowa, które mogły zostać odebrane, jako kolejna zaczepka.

Jednak tym Piotr pozostawił to bez reakcji. Okazuje się, że było to jak najbardziej słuszne, gdyż po tym nastąpiła cisza. Być może za spokojem ze strony Justyny stoi nowa sytuacja życiowa. Ostatnio celebrytka dodała zdjęcia, na którym otagowała tajemniczego partnera.

Justyna Żyła: czy jest w nowym związku?

Wydaje się, że Żyła nareszcie odnalazła spokój. Ma o tym świadczyć ostatni jej post opublikowany na Instagramie. Na zdjęciu widzimy byłą żonę Piotra, zrelaksowaną podczas wycieczki w góry. Widok za plecami jest piękny, jednak to opis przyciąga uwagę.

Zwilczonej psychiki należy bronić. Zawsze może pojawić się ktoś, kto będzie chciał ci wmówić, że najcenniejszą wartością jest milcząca uległość. W ten sposób możesz ją stracić. Szukaj podobnych tobie – napisała.

View this post on Instagram

„Zwilczonej psychiki należy bronić. Zawsze może pojawić się ktoś, kto będzie chciał ci wmówić, że najcenniejszą wartością jest milcząca uległość. W ten sposób możesz ją stracić.Szukaj podobnych tobie. Z racji swojej odmienności będziesz krytykowana, oceniana, będą chcieli ujarzmić dziwną kobietę, a ty nie daj się i strzeż jej. Nie wolno godzić się i ulegać. Ty sama wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, jakie rozwiązanie pasuje do tej układanki. Nie staraj się przystosować, bądź zawsze odrobinę inna. Tajemniczość przyciąga, jest jak magnes. Lgną do niej ludzie dobrzy i źli. Bierz sito i przesiewaj ich słowa. Zostawiaj zawsze te mądre myśli, schowaj je w sobie i wyciągaj w te gorsze dni. O reszcie zapomnij. Fot. @tukeip ❤️uwielbiam „twoja dziewczyna „????”

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Wydaje się, że chyba właśnie kogoś podobnego do siebie właśnie znalazła. Być może chodzi o mężczyznę, który został otagowany na zdjęciu. To również on wykonał fotografię. Justyna do jego znacznika dołączyła czerwone serce i podpis „Twoja dziewczyna”, co może znaczyć, że para jest w związku.

Przechodząc do profilu Pawła, znajdujemy tam wspólne zdjęcia obydwojga. Przystojny brodacz pyta figlarnie, który z widoków robi większe wrażenie. W komentarzu natomiast Justyna pisze o tym, że już z tęsknotą wyczekuje kolejnego spotkania. Oboje wyraźnie flirtują ze sobą.

Jak zauważyli fani związek tych dwojga, może być trudny ze względu na starsze dzieci, które posiada kobieta. Jednak mężczyzna wydaje się nie być przerażony tym faktem.

Każdy związek ma zalety, jak i wady. Jak za młodzi, to źle. Jak starsi, to mają przeszłość. Jak bez dzieci, to coś z nimi nie tak. Jak mają dzieci, to będą problemy…Itd, itp. A życie pisze własne scenariusze i nici z planowania. Ale dziękuję za troskę i rozumiem – skomentował.

Kim jest Paweł Piekut?

Rzekomy nowy partner Justyny Żyły na co dzień pracuje jako stylista fryzur. Swoim talentem skradł serce wielu gwiazd, m.in. Marty Gałuszewskiej, Pauliny Sykut, Agnieszki Kaczorowskiej i Michała Szpaka. Na jego Instagramie (obserwuje go ponad 10 tys. osób) aż roi się od zdjęć ze znanymi osobami. Niewykluczone więc, że z Justyną łączy go przede wszystkim praca.

View this post on Instagram

Często cudze chwalimy, a to co mamy, jest takie… zwyczajne? Ja od pewnego czasu mam odwrotnie. Bo to, co blisko, jest częścią Świata, który wybieram i tworzę. Ludzie, którzy są obok, nie są przypadkiem…! Bo każdy ma swój wyjątkowy Świat. Dlatego gdy @mgaluszewska (od jakiegoś czasu także jako @itsmvrt ) wydała nowy singiel, który uwielbiam od dawna, nie mogę milczeć! Chcę krzyczeć, by każdy usłyszał, bo rozpiera mnie duma. To piosenka, która pokazuje jaką muzyczną drogę pokonała. Wrzucona w dziecięcy target ( być może przez mój pomysł na Jej włosy), dziś śpiewa dla ludzi w każdym wieku. Nie będę już słodził. Mam nadzieję, że wpiszecie tytuł „Rooftop” i posłuchacie w internecie, a później podzielicie się komentarzami. A ja… Mocno trzymam kciuki, bo wiem, że ma predyspozycje do hitu lata 2020!!! Tak! Tego Marta Ci życzę! ✊????????☀️???????? #friends #toast #new #song #newsong #rooftop #music #holiday #hit #faith #pride #singer #polishgirl #man #friendship #gdansk #poland #enjoy #mylife

A post shared by Pawel Piekut (@tukeip) on


Nowy partner Justyny Żyły

Nowy partner Justyny Żyły

Nowy partner Justyny Żyły

Nowy partner Justyny Żyły

Nowy partner Justyny Żyły

Nowy partner Justyny Żyły

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×