Gwiazda stacji TVN zrobiła coming out. Aktorka opowiedziała o swojej dziewczynie i pokazała jej zdjęcie

Justyna Wasilewska coming out

Justyna Wasilewska coming out

Gwiazda stacji TVN zdecydowała się na coming out. Najpierw opowiedziała o swojej dziewczynie, a później pokazała jej zdjęcie. Jest bardzo szczęśliwa.

W sobotnie popołudnie ulicami Warszawy przeszła Parada Równości. Każdego roku odbywa się ona pod hasłami: tolerancji, równości i poszanowania praw. Tym razem uczestnicy marszu, który przeszedł ulicami Warszawy chcieli zwrócić też uwagę na wolność. Wszystko w związku z toczącą się w Ukrainie wojną. Na miejscu pojawiło się również mnóstwo gwiazd, które chciały wesprzeć środowisko LGBT. Wśród nich była jak zawsze Małgorzata Rozenek, która zadbała o niebanalną stylizację. Gwiazda wyróżniała się z tłumu.

Z roku na rok tolerancja i świadomość Polaków w temacie LGBT jest coraz większa, ale nadal nasz kraj znajduje się na niechlubnym końcu Europy, jeżeli chodzi o wsparcie dla osób nieheteronormatywnych. Pomimo tego, coraz więcej znanych osób zdradza swoją orientację. Teraz coming outu postanowiła dokonać gwiazda związana ze stacją TVN. Aktorka opowiedziała o swojej dziewczynie.

Justyna Wasilewska zrobiła coming out

Justyna Wasilewska to gwiazda, która od wielu lat związana jest z pracą w teatrze. Od 2014 roku widzowie na stałe mogą ją oglądać w teatrze TR Warszawa. Regularnie też pojawia się na małym i dużym ekranie. Fani mogli zapamiętać ją z takich produkcji jak: Ojciec Mateusz, Hotel 25, Na dobre i na złe, Czas Honoru, czy Komisarz Alex. W ostatnim czasie związana jest ze stacją TVN i gra w serialu Nieobecni.

O życiu prywatnym aktorki było wiadomo naprawdę niewiele. Teraz zdecydowała się ona udzielić bardzo szczerego wywiadu na łamach Twojego Stylu i przy okazji dokonała coming outu. Najpierw wspomniała jednak o rodzinnej tragedii, która ostatecznie zakończyła czas jej dzieciństwa. Była to powódź stulecia z 1997 roku – jej rodzice stracili wówczas dorobek życia.

Jednego dnia wszystko, cały świat się zmienił. Nagle nie mieliśmy na chleb. Mój ojciec się załamał, a mama nie pracowała zawodowo i zajmowała się mną i moim bratem. Ja miałam, oczywiście w swoim wyobrażeniu, na swojej głowie odpowiedzialność za nich oboje. Powódź stała się symbolicznym momentem kończącym moje dzieciństwo – wspominała.

Następnie opowiedziała o tym, jak lubi spędzać czas poza pracą. Tutaj przy okazji wspomniała o swojej dziewczynie i wspólnych spacerach.

Chodzę do lasu na spacery z psem Staszkiem. Lubię jeść coś dobrego i jestem coraz lepsza w gotowaniu. (…) Co jeszcze? Lubię spotkania z ludźmi, przytulanie i inne rzeczy, ale najbardziej uwielbiam czas ze swoją dziewczyną – zdradziła.

Nie jest to jedyna gwiazda, która w ostatnim czasie zdecydowała się na przełom. Więcej o znanych i lubianych, którzy dokonali w tym roku coming outu, przeczytacie tutaj.


Justyna Wasilewska z dziewczyną

Justyna Wasilewska z dziewczyną

Justyna Wasilewska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Justyna Wasilewska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Justyna Wasilewska - Jesienna ramówka TVN 2021

Justyna Wasilewska - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×