Dziś gwiazdor dodał na Instagram zdjęcie bez koszulki. Wygląda naprawdę super! Przy tej okazji wyznał swojej dziewczynie. Mimo, że jest spełnionym człowiekiem i kocha swoją pracę, to właśnie Kamila jest dla niego najważniejsza, a chwila, kiedy wraca do domu, bezcenna.
Kocham swoją pracę, ale kiedy po kilku dniach spędzonych w trasie wracam do domu mogąc ucałować i przytulić swoją kobietę - BEZCENNE! - napisał Mister na Instagramie
Życzymy dużo miłości!