Julia Wieniawa na zdjęciach z urodzin w stylu lat 90. nieudolnie wycięła nielubianą koleżankę. Teraz się tłumaczy

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa bawiła się z przyjaciółmi na urodzinach. Obowiązywały stroje z lat 90. Stylizacje super, ale internauci zauważyli jeden szczegół. Aktorka tłumaczy.

Julia Wieniawa, to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Na plan serialu Rodzinka.pl trafiła jako nastolatka, podbiła serca widzów i od tamtej pory nie może narzekać na brak zajęć. Regularnie pojawia się w nowych produkcjach i kasowych filmach. W zeszłym roku zadebiutowała też na deskach teatru i zebrała bardzo pozytywne recenzje.

Może się też pochwalić talentem wokalnym. Na swoim koncie ma już kilka singli, które podbiły serca słuchaczy. Nagrała duet z Maciejem Musiałowskim, który stał się niekwestionowanym hitem YouTuba. Aktorka ma także żyłkę do interesów. Jest właścicielką trzech mieszkań, a ostatni apartament, który kupiła w centrum Warszawy, zapiera dech w piersiach i stał się jej azylem. Wieniawa prowadzi również dwa własne biznesy — markę kosmetyczną i odzieżową.

Mimo że ma bardzo napięty grafik, przez co nie zdecydowała się wybrać na razie na studia, postanowiła nadrobić jedną z zaległości i zdała egzamin na prawo jazdy. Nie zaniedbuje też życia osobistego. Od kilku miesięcy jest w związku z Nikodemem Rozbickim, a którym niedawno zwiedzała Europę. Zawsze też znajdzie czas dla przyjaciół. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia urodzinowego. Internautka zauważyła jeden szczegół. Zawstydzona Wieniawa postanowiła się wytłumaczyć.

Julia Wieniawa na zdjęciach z urodzin

Julia Wieniawa jest bardzo zdyscyplinowana młoda kobieta, ale jak jest czas na zabawę, to potrafi wyluzować się na całego. Niejednokrotnie pokazywała na Instagramie zdjęcia z imprez z przyjaciółmi. W niedzielę bawiła się na urodzinach w stylu lat 90.

Ja i moje czarownice!
90’s party! Urodziny naszej @paducholka  sto lat jeszcze raz! – napisała.

Zdjęcia natychmiast skomentowali internauci. Fanek Julii żartobliwie zauważyła, że jedna z dziewcząt na zdjęciu nie zmieściła się w kadrze i napisała:

Ta jedna koleżanka, której nie lubisz i musisz ją wyciąć ze zdjęcia.

Zawstydzona Wieniawa natychmiast wytłumaczyła:

Luuubiee ale analog uciął – napisała.

Jak wam się podobają zdjęcia Julki w stylizacji na lata 90.?


Julia Wieniawa zdjęcia z urodzin

Julia Wieniawa zdjęcia z urodzin

Julia Wieniawa zdjęcia z urodzin

Julia Wieniawa zdjęcia z urodzin

Julia Wieniawa zdjęcia z urodzin

Julia Wieniawa zdjęcia z urodzin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×