Julia Wieniawa kupiła nowy gadżet do swojego mieszkania za 2 miliony złotych. Robi ogromne wrażenie

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pochwaliła się nowym nabytkiem. Zajął prawie całą ścianę w sypialni, ale robi wrażenie. Zobaczcie, co takiego zamontowała.

Julia Wieniawa rozkwitała na oczach całej Polski. Aktorka dała się poznać dzięki roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Przyniosło jej to upragnioną rozpoznawalność, która otworzyła drzwi do dalszej kariery. 22-latka jest obecnie najpopularniejszą aktorką młodego pokolenia oraz dobrze radzącą sobie influencerką. Jak sama przyznaje, nie ma konkurencji:

Nie ma takiej osoby jak ja w moim wieku. Nie mam konkurencji czystej (…). No pokaż mi dziewczynę, która jest moją konkurencją, taką stricte moją. No kto, kto? – pytała Żurnalisty.

Gwiazda zagrała w wielu produkcjach filmowych m.in. Kobiety mafii, Small World, W lesie dziś nie zaśnie nikt czy Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Obecnie pracuje na planie nowej komedii romantycznej, a niedługo pojawi się druga część horroru, w której gra. Ambitnej Julii samo aktorstwo nie wystarcza. Domyka właśnie materiał na swoją debiutancką płytę. Mieliśmy okazję poznać możliwości wokalne w piosenkach: Nie muszę, SMRC czy najnowszym singlu Na darmo.

Julia Wieniawa kupiła nowy gadżet do sypialni

Julia Wieniawa jest jedną z osób, która w kraju ma największe zasięgi. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 2 miliony osób. Nic więc dziwnego, że poszerza swoją działalność i próbuję wykorzystać swoje pięć minut. Gwiazda jest właścicielką dwóch firm – odzieżowej oraz kosmetycznej. Jakby tego było mało, wszelako uzdolniona 22-latka zajęła 2. miejsce w programie Taniec z Gwiazdami. Czy jest coś, czego Julia nie potrafi?

Ja coś tam śpiewam i zatańczę, i zagram, jeszcze sprzedam ci ciuchy w mojej marce. Jestem wielopłaszczyznowa i ja tak zawsze chciałam, nie lubiłam się szufladkować. To dlatego jestem hot tematem (…), dlatego tak wszyscy się mną interesują – opowiada.

Aktorka dobrze wie, że ze szczytu można spaść w każdej chwili. Swoją przyszłość zabezpiecza, inwestując w nieruchomości, które później wynajmuje. Celebrytka kupiła również ogromne mieszkanie na Żoliborzu dla siebie. Własność Julii ma dwa poziomy i taras na dachu. Według informacji kosztowała ponad 2 miliony złotych. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie nowym gadżetem w swoich luksusowych wnętrzach:

Ale się jaram! Mam nowy projektor w sypialni – poinformowała.

Na zdjęciu widać, że obraz z rzutnika zajmuje niemal całą ścianę. Można poczuć się jak w prywatnym kinie. Zazdrościcie?


Julia Wieniawa i jej nowy nabytek

Julia Wieniawa i jej nowy nabytek

Julia Wieniawa i jej nowy nabytek

Julia Wieniawa i jej nowy nabytek

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Komentarze