Jola Rutowicz obiecała, że wróci do show-biznesu. Ale tylko pod jednym warunkiem

Jola Rutowicz chce wystąpić w Tańcu z gwiazdami

Jola Rutowicz chce wystąpić w Tańcu z gwiazdami

Jola Rutowicz chce wystąpić w Tańcu z gwiazdami

Polski show-biznes dziś i kilkanaście lat temu to dwa różne światy. Wszyscy pamiętamy pierwsze duże polskie show, takie jak Idol czy Big Brother. To właśnie w nich często występowały osoby, którym dziś nadajemy miano celebrytów. Na jednej z ostatnich imprez pokazała się dawno niewidziana Monika Sewioło.

Zobacz: Tak Monika Sewioło wyglądała 14 lat temu. A jak dzisiaj? Gwiazda „Big Brothera” znów pozuje na tej samej imprezie i jest nie do poznania

Inną postacią, która zaistniała w mediach dzięki udziałowi w Big Brotherze jest Jolanta Rutowicz. Kilka lat temu cała Polska obserwowała jej zmagania w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Najwierniejsi fani celebrytki kibicowali także jej dwóm związkom: z Jarkiem Jakimowiczem i Sławkiem Oborskim.
Zobacz: Dawno niewidziany chłopak Joli Rutowicz wrócił na salony. W nowym kolorze włosów trudno go rozpoznać

Niestety, Jola do polskiego show-biznesu na razie wracać nie planuje. Tłumaczy, że wydała już swoją oficjalną biografię, którą traktuje jak medialny testament i szybko na ścianki nie wróci. Chyba, że..:

Jedyną możliwością podważenia testamentu będzie angaż do Tańca z gwiazdami. Tylko to może ściągnąć mnie na chwilę z USA do polskiego show-biznesu – powiedziała w rozmowie z Super Expressem

Chcielibyście zobaczyć Jolę na parkiecie?
Jolanta Rutowicz chce zatańczyć w Tańcu z gwiazdami

Jolanta Rutowicz chce zatańczyć w Tańcu z gwiazdami

Jola Rutowicz wróci do mediów pod jednym warunkiem

Jola Rutowicz w Tańcu z gwiazdami 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×