Jolanta Kwaśniewska nie ukrywa, co myśli o mężu córki. Bez ogródek skomentowała też teściów Oli

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o relacji, jaka łączy jej córkę Olę i jej męża, Kubę Badacha. Wyznała także, co myśli o teściach jedynaczki.

Jolanta Kwaśniewska przez dwie kadencje była Pierwszą Damą RP. Swoją funkcję pełniła od 1995 do 2005 roku. Pojawiała się u boku męża podczas ważnych spotkań. Zachwycała szykownymi stylizacjami i opanowaną do perfekcjonizmu znajomością zasad savoir-vivre. Co jakiś czas zabierała głos i przedstawiała swój punkt widzenia w ważnych dla kobiet sprawach. Nie bała się wyrażać swojego zdania, gdy próbowano ingerować w prawa Polek.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego do dziś cieszy się ogromną sympatią. Często mówi się o niej jako ulubionej pierwszej damie Polaków. Prywatnie od wielu lat wspiera męża i cieszy się szczęściem jedynej córki, Oli. Co myśli o jej mężu i teściach?

Co myśli Jolanta Kwaśniewska o teściach swojej córki?

W jednym z wywiadów dla Vivy! Jolanta Kwaśniewska opowiadała o związku Aleksandry Kwaśniewskiej z Kubą Badachem. Nie ukrywała, że cieszy ją uczucie, jakie pomiędzy nimi widzi.

Miłość u Oli i Kuby widać na każdym kroku. W ich oczach, gestach. Myślę, że my, rodzice, czekamy na taki moment, gdy u boku naszego dziecka pojawi się człowiek, w którym widzimy uczucie, jakim darzy nasze dziecko. Ja to widzę, czuję i napełnia mnie to wielką radością i nadzieją – wyznała.

W wywiadzie zapytano też Jolantę Kwaśniewską o teściów córki.

Oleńka dobrze trafiła, ma cudownych teściów. Rodzice Kuby są niezwykle ciepli, wychowali wspaniałych dwóch synów. Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze – powiedziała.

Dodała też, że świetnie się rozumieją i już na pierwszym spotkaniu przeszli na ty:

Natychmiast przeszliśmy na „ty”, żeby nie było między nami dystansu. Byłam przekonana, że będziemy nadawać na tych samych falach. I tak było.

Rodzice przyszłych małżonków zawarli też pewną umowę i ustalili, że zawsze będą czekali na informacje z pierwszej ręki, zamiast śledzić doniesienia medialne o związku ich dzieci:

Nie będziemy zaglądać do Internetu i czytać postów na temat naszych dzieci – ustalili.

Jolanta Kwaśniewska bardzo ciepło mówiła też zięciu:

Dla mnie Kuba jest wyjątkowym człowiekiem z wielką charyzmą. I takim figlem w oczach, podobnym jak u jego rodziców.

Mam Oli podkreśliła, że według niej najważniejsze jest, żeby dwoje ludzi dobrze się rozumiało. Jak widać Ola i Kuba nie mają z tym problemu i od lat tworzą szczęśliwy związek.


Aleksandra Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska- tak wyglądała w 2008 roku

Aleksandra Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska- tak wyglądała w 2008 roku

Jolanta Kwaśniewska i Ola Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska i Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Komentarze

 • Gość pisze:

  wiatr w portkach..ot dwojka nierobow…itc

 • Gośćhelena pisze:

  Obie panie fantastyczne inteligentne eleganckie pani Jolanta wciąż w ogromnej formie zostanie na zawsze pierwsza dama Rzeczypospolitej dużo zdrowia i szczęścia dlaobu pan pozdrawiam

 • Gość pisze:

  ale on jest duuuuuzo od niej chyba starszy

 • Gość pisze:

  Ziec nie ma jaj czy jeszcze jedna nieplodna ktora przekonuje ze nie chce miec dzieci

 • Ania pisze:

  Pamietam jak śp. pamięci ciocia Ziuta mówiła o Marku swoim zięciu. Kochana nasza ciocia.

 • Gość pisze:

  Fantastycznie razem wyglądają.Takacdobrana para z uczuciem dla siebie w oczach i uśmiechem na twarzy.Niczego nie udają:)Super,aż miło popatrzeć.

 • Obiektywna pisze:

  Nie wchodźmy w czyjeś życie z butami. Co to kogo…..?

 • Gośćemerytka pisze:

  Tak tylko wychwala Pani Ziecia a w myslach. chcialabym. mieć wnuki choć jednego a zieciubez jaj

 • Gość pisze:

  Nie każdy chce i musi mieć dzieci,dajcie ludziom żyć i zajmijcie się swoim życiem,a nie mają czy nie mają dzieci i dlaczego.

 • Gość - szczęśliwa babcia pisze:

  Moje dzieci mają po troje udanych potomków ( 5 już po 18 a 1 przed) oboje rodzice pracują.Trzeba dużo samozaparcia przy wychowaniu, ale dali radę i bez 500+, jeden się załapał

 • Anna pisze:

  Oj gosciu nic nie rozumiesz. Kojarzysz posiadanie dzieci z biedą i ciemnotą.
  Idąc twoim tropem myślenia, to niedługo „nowoczesny i postępowy” kraj zaludnią kolorowi, tak jak dzieje się to w zachodniej Europie, gdzie pełno jest brudu i ogólnego bajzlu.
  A cała cywilizacja wypracowana przez wieki zostanie zadeptana przez dzicz.
  Z całym szacunkiem do Oli i Kuby , nie każdy może lub chce mieć dzieci.

 • Ewa pisze:

  Dla pani Aleksandry i pana Jakuba dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Cudowna para.

 • Wyborca Kwacha .... pisze:

  Na pierwszym spotkaniu ustaliliśmy że nie będą czytać komentarzy w prasie tylko wiadomości z pierwszej ręki , można by żec że to co powiedzą to szczera prawda a tak na poważnie to jest ta trzecia prawda o której mówił Sw.P. ksiądz prof. Józef Tiszner ! ! !

 • Gość pisze:

  Dlaczego taki tragiczny nagłówek zapowiadający jakaś niedobra wiadomość,opamiętajcie się!

 • Gość33 pisze:

  Super para.

 • Sroka pisze:

  Ja znam wielu wspaniałych ludzi którzy mają kilkoro dzieci i nazywanie ich patologią jest zwykłym oszczerstwem. Nie znajdziemy ich na stronach gazet to są cisi bohaterowie, który są wychowawcami – rodzicami kolejnego pokolenia Polaków

 • Gość 66 pisze:

  Jola fajna jej córka też.Zero skandali,po studiach, żadna celebrytka,w brukowcach nic nie piszą.Ot żyją sobie spokojnie.Ich problem czy mają dzieci.Świat przeludniony nie trzeba na siłę spełniać pobożnych życzeń ekonomistów.

 • Gra pisze:

  Dwie cudowne mądre inteligentne ,klasa z najwyższej półki.Olu jesteś świetna z ogromnym poczuciem humoru!!!

 • Gość pisze:

  Przestancie juz o tych dzieciach kazdy zyje jak chce więc nic nam do tego!!!

 • Beata pisze:

  I fajnie, ludzie z klasą. Powodzenia dla Oli i Kuby, spełnienia najskrytszych marzeń 🍀

 • Babcia pisze:

  W tytule „bez ogrodek” to jakby zapowiedź prawie tragicznych relacji, oj jak Ci ludzie piszą, brak słów. A rodzina państwa Kwasniewskich zawsze będzie klasa sama w sobie.

 • Gość pisze:

  Tak jest niestety świat skonstruowany, tam gdzie jest bieda jest dużo dzieci. A inteligencja bezmyślnie się nie mnoży. Dlatego w naszym kraju jeśli chcą poprawić dzietność, powinni zacząć od zlikwidowania pińcet+. Od razu wynik skoczy😉

 • Gość pisze:

  Dla mnie cudowni oboje. Bardzo dobrana para. Im

 • Gość pisze:

  I tacy ludzie powinni miec duzo dzieci! Pozytywni, inteligentni, tzw. porzadni ludzie w najlepszym tego slowa znaczeniu.
  Racze wiadomo , ze nie planowali braku dzieci, bo jakiś czas po ślubie Jolka wspominala, ze nie może sie doczekać wnuków. Terazvten temat omija, przypyszczam wiec, ze jest jakiś problem.
  Wielka szkoda,. Podobnie u Torbickiej. Kiedys, cuagle nagabywana, wspomniała cis w ridzaju, ze nie zwsze można mieć wszystko, co sie chce.
  Za to patologia sue nam mnoży.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×